Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mozi szerű videójátékok?...

Mozi szerű videójátékok? (Mint Telltale/Life is Strange)

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Igazából rengeteg van, a point and click és a " walking simulator " játékokat mind ide lehet venni.

The Vanishing of Ethan Carter és A Plague Tale: Innocence nagy kedvencek pl, de a Hellblade Senuas Sacrifice is nagyon jó.

2021. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Detroit Become Human
2021. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Quantum Break
2021. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Heavy Rain
2021. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Beyond: Two Souls
2021. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Borderlands 1-2-3/ Pre-sequel

Igaz ez inkább képregényszerű és fps, de hidd el nem fogod megbánni ha kipróbálod. És ezzel szerintem nagyon sokan mások is így vannak.

2021. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Blacksad - Under the skin

[link]


PC-re is kijött, van magyarítás is ha fontos. Ha bejön ez az interaktív mozi/videójáték stílus, egy próbát ez is megér. Kicsit játékosabb mint pl. a Telltale címe, mert nyomozni kell és csak úgy jutsz tovább a jelenetekből ha minden nyomot megtaláltál - majd ezekből levontad a következtetéseket, amik esetleg újabb nyomhoz vezetnek. Elakadni nem lehet benne, csak a hülye irányítás miatt (laptopon valahogy voltak bizonyos irányok, amikor a kamera nem fordult be a karakter mögé, szemből láttad és az S-el ment előre, ami tulajdonképpen a hátra irány - rohadtul nem láttad merre mész). Nem vészes, szokható, de volt egy rész az edzőteremben, hogy nem vettem észre egy nyomot és már hangosan "kur.va.picsáztam" már, mikor véletlenül megláttam, pont úgy álltam a karakterrel, hogy észrevettem a bokamagasságban lévő dolgot... Kontrollerrel valószínűleg nincs ilyen, van kontrollerem de nem próbáltam.


A sztori egyébként jó, a humor könnyed és fanyar, a hangulat nagyon hozza az 50-es éveket, tele van klisével de jól áll neki mert jól használja ezeket és szerintem mocskos jól fenntartja a gyanút több szereplőn is egészen a végéig. Nem tökéletes, de teljesen vállalható játék.

2021. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Telltale batman, telltale walking dead(nagyon jó)

Hororr ból: until dawn, men of medan, little hope, house of ashes(nem annyira horror, pedig én nem bírom a horrorokat)

2022. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!