Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » E3-ról mik érdekesek számotokra?

E3-ról mik érdekesek számotokra?

Figyelt kérdés

Nekem amik tetszettek, illetve érdekelnek:


Psychonauts 2: Ennek régóta vártam a folytatását.


Atomic Heart: Egyre jobbnak néz ki, eleinte még kicsit kétkedve fogadtam hogy lesz belőle valami de úgy néz ki összejön nekik.


Battlefield 2042: Igazából nem vagyok oda ezért a közeli jövőért egy játékban se, BF1 és BFV marad szerintem a fő multis játékom, de kíváncsi vagyok rá, főleg hogy milyen lesz a 128 fős multi.


Nektek mik voltak azok a címek amik tetszettek, vagy várjátok?


Forza Horizon 5: Érdekelne, csak kicsit tartok, ehhez valami bivaly VGA fog kelleni.


A Plague Tale - Requiem: Az elsőt nagyon szerettem, de tartok tőle, hogy beleesik abba a csapdába, hogy történetben nagyon vontatott lesz, hisz az első rész kerek volt egyben.


Far Cry 6: Annyira nem fog meg a hangulata, de majd megjelenéskor azért még követem, milyen lesz.


Stalker 2: Tetszik nagyon, csak szintén elég erős gép kell neki szerintem.


Painkiller: Erről meg ugye a bejelentésen kívül nincs semmi, de kíváncsi vagyok rá, A régit szerettem nagyon.



2021. jún. 14. 22:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Hupsz, a kérdés nem tudom miért került be oda közéjük, pedig végére írtam. :S
2021. jún. 14. 22:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam leginkább az indie címek vannak előnyben.


Lake - Szeretem az ilyen chilles, "egyszerűbb" játékokat és ez elég hangulatosnak néz ki.


The Wandering Village - Nem vagyok oda a stratégiai játékokért, de ennek a körítése eléggé megfogott, hogy egy óriás szörny hátán kell felépíteni egy várost és attól függően változnak a körülmények, hogy épp merre jár a szörny.


Life Is Strange: True Colors - Az előző részeit is szerettem a sorozatnak és ez is jónak ígérkezik.


Psychonauts 2 - Szerintem erről nem is kell nagyon beszélni :)


12 Minutes - Szeretem az ilyen érdekesebb történet orientált játékokat, meg hát James McAvoy, Daisy Ridley, és Willem Dafoe neve is elég sokat dob rajta.


Paralives - Már a legelső pármásodperces videó óta követem ennek a játéknak a fejlesztését és nagyon örülök, hogy végre a Sims kap konkurenciát és láthatóan ezzel a Sims is fejlődik (Rengeteg dolog azután került be a Sims 4-be, miután a Paralives bemutatta az adott funkciót).


Kena: Bridge of Spirits - Gyönyörű a játék, mind grafikailag, a környezet felépítésében, mind animációkban. Konkrétan egy játszható Pixar mese.


Plusz így a végére az Avatar: Frontiers of Pandora. Mert ugyan nem kedvelem az FPS játékokat, ettől függetlenül nagyon érdekel, mit tudnak kihozni az Avatar világából.

2021. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a battlefield 2042 jött be legjobban
2021. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!