Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Don't Starve Together vásárlása?

Don't Starve Together vásárlása?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy úgy megvehető-e a játék hogy csak 1 példányban. Tervezném megvenni, viszont nem szeretnék 2 példányt venni, csak egyet Steam-en. Erre van lehetőségem?

2021. jún. 19. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy fiókba csak egy példány vehető. Viszont egy fiókba egy időben csak egy felhasználó lehet bejelentkezve, így az nem fog működni hogy megveszel egy multiplayer játékot egyszer, majd ugyanabból a fiókból többen szeretnétek vele együtt játszani (ez megint nem működne, hiszen a multi játékok azzal az 1 darab fióknévvel léteznek és lépnek be, ami a Steam fióké).


Tehát igen, megvehető 1 példányban. De azzal csak te játszhatsz. Ha másokkal akarsz, mindenkinek meg kell vennie a saját fiókjába.

2021. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod #1-es, habár sajnos ezzel nem kerültem közelebb a megoldáshoz sajnos. Félre értetted a kérdésem szerintem. A játékot úgy árulják hogy élből csak 2 példányt tudsz venni(1 magadnak, 1 barátnak). DE én úgy szeretném hogy 1 példányt csak magamnak, azaz nem 2db 2 árért, hanem csak 1et 1 áráért. Remélem így érthetőbb a kérdésem.
2021. jún. 19. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
A 2. példányt ajándékba jár mellé. 1 példány kerül 15 euróba, nem 2.
2021. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahh vagy úgy. Akkor én értettem félre a dolgot. Csak mert más játékoknál már láttam régebben hogy pl 4 példányba megveheted(4 áráért természetesen). Azt hittem itt is ez a helyzet, de ha a 2. csak ajándék akkor nem szóltam. Köszönöm szépen a fejtágítást. :)
2021. jún. 19. 20:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne hogy a 2. példányt hogy kapom meg? Kód formában? Bármeddig eláll ha nem akarom/tudom azonnal odaajándékozni bárkinek?
2021. jún. 19. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
A Steam raktáradba kapod meg, mint elajándékozható tárgy. Onnan tudod tovább küldeni emailre/felhasználónévre. Nincs lejárati ideje, akkor használod fel, amikor szeretnéd.
2021. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2021. jún. 19. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapbol kapsz még 1 copyt hogy odaadhasd baratodnak
2021. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!