Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezer százalék hogy Átvertek?

Ezer százalék hogy Átvertek?

Figyelt kérdés

lenne egy elég nagy problémám ami amúgy valójában borzasztó kínos is, de mindenképp meg akarok róla győződni hogy kajak átvágtak-e, bár 99% biztos vagyok benne... Mielőtt bárki nekem állna, igen, tudom hogy én voltam a naiv meg a hülye. Bánom is. De hozzá teszem, hogy unokaöcsémnek akartam megvenni ajándékba, kB semmit nem tudtam a játékról, egyáltalán nem is értek hozzá, de meglepiként örömet akartam neki okozni. A pali pedig akitől vettem, állította, hogy teljesen új, sosem volt használva stb. Aztán megmutatta a lemezeket hogy semmi bajuk, minden jó velük stb., ő sosem nyúlt hozzá ezelőtt. Én meg teljesen tudatlanul megvettem tőle. Most pedig hogy megpróbáltuk feltelepíteni, akkor szembesültem vele hogy ez ilyen kódos-micsodával működik ugye. Tehát használt kóddal egyáltalán nem működik, hogy ugye ne lehessen tovább adni. A kódot ugyan vele együtt oda adta, de nem volt jó, márpedig azért mert már felhasználta. Mivel amikor be kell írni a kódot azt írja hogy "Code already in use". Jeleztem neki, hogy mi a probléma, de mondtam neki hogy nem akarok balhézni, az is jó ha meg adja a fiókot amivel regisztrálta ha pedig nem akarja akkor legyen szíves visszaadni a pénzt én pedig visszaadok mindent. Erre kaptam hogy keressek valamilyen rendszergazdát (??) mert ez nem az ő problémája, oldjam meg, és hogy én ne vádoljam olyannal ami nem igaz. Elküldtem neki a képet amit készítettem arról amit kiír. Aztán azt kaptam, hogy ő nem "kamus gci" (nem mondtam ilyet),meg hogy én b@szom őt fel, rohadtul nem adja vissza a pénzem, megvettem ő már nem foglalkozik vele, aztán egyből ki is lépett ebből a marketplaces csoportból. Mielőtt bármit is tennék, mindenképp szeretnék megbizonyosodni arról, hogy ezer százalék, hogy nem alaptalanul vádolom meg és nem lehetséges, hogy esetleg tényleg valamit mi rontottunk el a feltelepítésnél mivel tényleg nem értünk hozzá.


Ez nem az a kép amit én fotóztam, mivel nem tudom sajnos ide csatolni de ugyanezt írja ki és ugyanitt:


[link]



2021. jún. 20. 13:32
 1/8 anonim válasza:
100%

ha ezt kapod, akkor felhasználták a kódot


azt még azért nézd meg, hogy O/0 I/L van-e benne, az is lehet hogy elírtad

2021. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Többször is atneztuk, hogy elirtuk-e. Illetve nincs benne egyik sem amit leirtal:(


Akkor igy elég egyertelmuen Átvertek. Azért köszi.

2021. jún. 20. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez átverés egyértelműen. Jelezd a csoport fele hogy ez az ember 1 odvas g.ci és vigyázzanak vele.


Ami téged illet. Ha jól értem kód is nálad van? Mert ha igen írj rockstar supportnak hogy adjákt a ti fiókotokhoz. Persze ehhez kérnek majd bizonyítékot is, de ott a kód. Azt lefotozod nekik ahogy kérik majd és nagy eséllyel be tudjáték majd aktíválni.


Tanulság: Soha többet ne fizess előre random embernek olyanért amiben nem vagy biztos hogy használni is tudod. Legközelebb ott előtt mielőtt fizetnél aktiváld be a terméket. Ha be tudod akkor fizetsz, ha nem akkor nem jársz így még egszer.

2021. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Illetve ha 10.000 Forint feletti volt a "vásárlás" akár fel is jelentheted átverés/lopásért. A rendőrség onnan már intézi a többit.
2021. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

"Illetve ha 10.000 Forint feletti volt a "vásárlás" akár fel is jelentheted átverés/lopásért. A rendőrség onnan már intézi a többit."


Ja, aztán pár hónap múlva kiküldenek egy értesítőt hogy a nyomozást elkövető hiányában lezárták.

2021. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!!

Többszörös megkereses után a srác végre reagált és vissza adja a pénzt én meg a játékot, így végülis sikerült elintézni.


Igazatok van, mostantól sokkal jobban meggondolom kitől mit és hogyan veszek. Sajnos nem értettem hozzá, így az egész dolog teljesen új volt, de legalább ebből is tanultam.:(

2021. jún. 20. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom ezekután is aktuális a dolog, így megemlíteném, hogy nemsokára steam summer sale lesz, azaz le lesz árazva a gta 5 is. Nem tudom mennyire, de érdemes megvárni és steamen megvásárolni. Ez online működik. Regisztrálsz egy fiókot, majd megvásárolod és örökre meg lesz a steam fiókodhoz csatolva. Ez eredeti példány, nincs átverés és fizetés után azonnal tölthető, játszható.
2021. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Új játékot nem szabad használtan venni mert mindegyiket aktiválni kell valamilyen platformon. Ha használt játékot veszel és nem vagy benne biztos, hogy neten aktiválós vagy nem nézd meg a doboz hátulját rá lesz írva.
2021. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!