Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One X segítséget kérek?

Xbox One X segítséget kérek?

Figyelt kérdés
Szeretném a bankkártya számomat kitörölni, mivel az Xbox Live Gold szolgáltatást valamikor használtam, majd lemondtam és továbbra is vonják tőlem havonta erre a pénzt. Mivel nem használom (sokszor hetekig-hónapokig be sincs kapcsolva az xbox), ezért nem szeretnék fizetni a semmire. A gond annyi, hogy több fiókkal is használtuk már itthon a készüléket, ezeket a fiókokat időközben eltávolítottuk. A box újratelepítése sem oldotta meg a problémát. Hová tudok fordulni? A saját bankomhoz, ha ott kérek segítséget, akkor a bankszámlámról le tudják ők tiltani, hogy ne vonjanak tőlem pénzt a Live Gold szolgáltatásra? Köszönöm a segítséget!
2021. jún. 22. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
A jelenlegi kártyád letiltatod és kérsz egy újat, mert az alapján érnek el. Amúgy ezek szerint még sem mondtad le az ismétlődős fizetést, csak te gondolod hogy lemondtad.
2021. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik fiókkal való bejelentkezéskor azt írta, hogy inaktív az előfizetésem, ergo akkor nem értem, miért vonják továbbra is a bankszámlámról a pénzt. Na mindegy, ha máshogy nem megy, akkor bankkártya csere lesz a nóta vége. Köszönöm a választ.
2021. jún. 22. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem a fiókot kell eltávolítani, hanem belépsz böngészőből a fiókba, ott a subscriptions részen lemondod, mellé még a társított bankkártyát is eltávolíthatod.


A fiók eltávolításával mindössze magáról az xbox-ról távolítottad el a fiókot, az még attól ugyanúgy él.

2021. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

account.microsoft.com


Itt be tudsz jelentkezni az Xbox profiloddal és lemondani az előfizetést meg eltávolítani a kártyát. Szerintem gépen is meg lehet csinálni ha fent van a profil.

2021. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!