Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Gta küldetések a...

Melyik Gta küldetések a kedvenceitek? És a legutáltabbak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A legutáltabb a jógázás, kedvenc nincs
2021. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Távirányítós küldiket utáltam.
2021. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
a helikopteres es repulos kuldeteseket utalom a legjobban
2021. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Szinte mindenki a röpködős küldetéseket fogja mondani, mivel magyar ember tradicionálisan mindent PC-n és billentyűzeten játszik. Kontrollerrel röhejesen egyszerű volt mindegyik.
2021. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

A Vice Cityben van egy olyan, hogy le kell kisrepülőgéppel vadászni pár bandakocsit.

Akkor a San Andreasban van az, amikor Zero ad küldetéseket.

Na ott az összes szar, ahogy a repcsi iskola is.

Az V-ben meg az említett jóga.

Nevetséges.

2021. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy nem tudom a VC-s és SA modellrepcsis küldik is iszonyat egyszerűek tudtak lenni, billentyűzettel is, csak be kellett kényelmesre állítani az irányítást. Én mindig a numerikus rézre tettem a repülős mozgásokat, sose volt vele úgy semmi gond.


A V-ben a jóga, az viszont tényleg szimplán csak unalmas volt, nem tudom minek kellett bele tenni.

2021. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Kedvencet nehéz mondani. Most így hirtelen a GTA IV-ből az Escuela of the streets, a Long way to fall és a Late Checkout ugrik be. Semmi extra nem volt bennük csak hangulatosak voltak a helyszínek.


A legrosszabb a GTA V-ben a Paleto Score volt. Annyira gagyi és logikátlan az a rablás, hogy az valami elképesztő.

2021. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
75%

#7: Ezeket a Gta 4 küldetéseket én is csípem, de az Escuela of the streetsben egy idő után rettentő fárasztó Manny Escuelat hallgatni :-) Streets, man, streets, man folyton csak ez megy, bár meg kell hagyni elsőre vicces volt :-)


A Gta 4-ben nagy kedvencem még a Shadow, The Master and the Molotov, Truck Hustle, Dining Out, Liquidize the assets. Valamint hatalmas volt az is amikor egy meleg csávót randira kellett csalogatni egy társkeresős kamuprofillal, de ennek nem ugrik be a neve.


A vice cityben jó volt az összes kubai küldetés, leginkább az átvezetők miatt :-)

A San Andreasban a Just Business nagy kedvencem. A Gta 3-ban meg a Mike Lips Last Lunch, Triads and Tribulations és a Pump Action Pimp Out.


Botrányosan rosszak a San Andreasban a Zero és Toreno féle küldetések, plusz a Catalinás rablások. A Vice City-ben a Gun Runners, a végtelenített számú ellenségek miatt. A Gta 3-ban pedig a Two Faced Tanner mert amint csak véletlenül belekoccansz a célszemélybe rögtön 20 rendőrautó előjön a semmiből roncsderbizni.

A Gta 4-ben a Derrick féle hajós küldetést utálom, mert a koreait(akit amúgy később meg kell ölni) folyton kinyiffantják.

2021. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

1.Az akciós&betörős küldetéseket szeretem.

2.Az ilyen hordozós, lebontogatósak se rosszak.

3.A sniperes küldetések már borzalmasak

4.Innen kezdődik a sz/\r. Távirányítós küldetések mint pl: Zero küldetései a SA-ban. A GTA 3 közepe vége felé az Expresso-2-go,Bomb da base act II,Silence the sneak,GTA,Deal steal.

5.A legidegesítőbb volt nekem a GTA San Andreasi repülős küldetések. Meg az iskolák.

2021. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

Ezért kellet lepontozni ti marha fehér trollok?


UI: Eszt is pontozzátok le 0%-ra!

Én Várok

2021. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!