Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben honnét tudok ilyen...

Sims 4-ben honnét tudok ilyen házat szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan házat akarok akár játékon belül, akár letölteni és berakni valahonnét, ami

-alapjátékkal kompatibilis, tehát se kiegészítő, se custom content nincs benne/nem kell hozzá

-50x50, vagyis a legnagyobb alapterületű (esetleg 40x50 vagy 40x40 is jó, a lényeg hogy jó nagy legyen)

-lehetőleg minimum két szintes

-luxus kategóriás legyen és modern, tehát ne valami ódon kastély

-legyen benne külső terület is, tehát udvar, medence meg hasonlók

-lehetőleg legyen bútorozott

Azért kéne mert nem találok a játékban készen, a Galleryben se nagyon, én magam meg béna vagyok az építkezéshez. Köszi előre is!



2021. júl. 10. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Galleryben próbáltad a keresés szűkítését? Bal oldalt be tudod állítani, hogy lot (vagyis telek) típusú dolgokat keress, után pedig, hogy csak alapjátékkal kompatibilis dolgokat adjon ki, sőt még méretre is tudsz szűrni. Ez egyértelműen a legegyszerűbb módja, hogy neked tetsző házakat találj.

Vagy esetleg újra dekorálhatod Landgraabék házát Oasis Springsben. Így építeni nem kéne feltétlen, csak dekorálni. A családot pedig simán csak kiköltözteted, ha nem velük szeretnél játszani.

Ezen kívül még custom content oldalak jutottak eszembe, mint például a thesimsresource.com, de itt szerintem sokkal nehezebb az általad meghatározott paramétereknek megfelelő házat találni (pl. mert sokszor csak egy fálj leírásában írják, hogy ahhoz a bizonyos cc-hez kell ez vagy az a kiegészítő is), illetve nyilván nem mindig működnek ezek a fájlok. Szóval én első körben biztosan inkább az első vagy a második lehetőséget választanám.

2021. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, találtam is egy király villát azonnal, nagyon hasznos volt az a filter, ami valamiért elkerülte a figyelmemet, szóval nagyon nagy köszönet érte! :)
2021. júl. 11. 01:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!