Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 Gallerynél mi történik...

Sims 4 Gallerynél mi történik ha olyan simet töltök le akinél valami olyan expansion pack is van ami nekem nincs meg?

Figyelt kérdés

Na szóval most nézegettem a Sims 4-ben a Galleryt, főleg simeket (azon belül is hírességeket) akarok letölteni, van pár kifejezetten jó alkotás, akik nagyon hasonlítanak az eredeti színészre, de többnél látom hogy csomó expansion pack kell hozzájuk, amik közül nekem csak egyetlen egy van meg jelenleg, a Seasons. Az érdekelne hogyha ettől függetlenül én letöltöm ezeket, akkor ha nincs meg az expansion pack, mi fog történni? Le se engedi tölteni, vagy letölti de nem lehet majd használni, vagy esetleg csak annyi lesz hogy ami a packból kéne (mondjuk ruha vagy smink) azt kicserélni alapra? Mert nekem főleg az arc az ami fontos lenne ahhoz meg gondolom nem kell semmilyen extra kiegészítő, a hajat, ruhát stb. azt nem baj ha másikat kell rátenni, elég széles a választék amúgy is meg custom contentet is le tudnék szedni.. Szóval ha csak ennyi akadálya lenne de amúgy működne akkor leszedném őket, de ha viszont nem is működnének vagy valami gikszert okozna így akkor nem szenvednék velük.

Köszönöm előre is!



2021. júl. 11. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Maga a karakter szerintem meg lesz csak az expansion packes cuccait nem fogod látni.
2021. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami más kiegészítőben van, azt egyszerűen nem jeleníti meg. Tehát pl. kopasz vagy meztelen lesz a sim, esetleg hiányzik róla a smink, tetoválások vagy ékszerek. Ezeket természetesen utána pótolhatod a meglévő dolgaiddal. Az arc alap beállításai ugyanazok maradnak, hiszen arra nincs hatása a kiegészítőknek.
2021. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!