Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben hogyan/honnét...

Sims 4-ben hogyan/honnét lehet az összes kiegészítőt a legolcsóbban megszerezni?

Figyelt kérdés

Vagy legalább a "nagyobbakat", kellenének egyrést önmagáért a játékért, másrészt a galleryben vannak nagyon jó híresség simek akiket le akarok szedni, de mivel egyik expansion pack sincs meg a seasons kivételével, sok nem lesz olyan mint amilyennek látszik (pl. Emilia Clarke-ot akartam leszedni, de a kész sim nem is hasonlít, nincs meg a haja, a szemöldöke, a szája, a ruhái, szinte semmi belőle, fel se ismerhető).

Viszont a Steamen és az Originen horror az áruk 40 euró(!!!) egyetlen expansion pack, ami viccnek is rossz. Az van vagy 15 ezer forint. Az alapjáték se került annyiba, és akkor van vagy 15 ilyen "nagy kiegészítő", meg van még legalább ugyanennyi ami "csak" 20 euró, meg 10 eurósak, 6 eurósak, lenne vagy 300 ezer forint az összes, nyilván annyit épeszű ember ki nem fizet még egy teljes játékért sem, nem hogy pár kiegészítőért, nem tudom ezt hogyan gondolhatták...

Be lehet ezeket LEGÁLISAN (tehát nem kalóz módon) olcsóbban szerezni valahonnét?



2021. júl. 19. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Instant gaming. Amit az elso linkelt, nem ismerem, de az instantrol altalaban jokat hallok.
2021. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltem az egy ilyen gyüjtő oldal. Egy helyre van gyűjtve minden kulcsos oldal, az áraikkal listázva.
2021. júl. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Originen már lassan havonta leakciózzák a Simset, de 2 havonta biztosan. Most szerdán jön az új kiegészítő, szerintem akkor is le lesznek akciózva. Egyébként nem kötelező egyszerre megvenni az összes kiegészítőt. Persze jó dolog, hogy minden is benne van a játékba, de akkor meg hirtelen annyi újdonság kerül be, hogy lehet valamelyik kiegészítő tartalmait csak hónapokkal később próbálod ki. Akkor meg már felesleges volt hónapokkal korábban megvenni. Az egyik ismerősöm nemrég kezdett el játszani a Sims 4-el és készített magának egy sorrendet, melyik kiegészítők tetszenek neki a legjobban. Leárazásokkor mindig csak 1-3 kiegészítőt vesz meg, így egyáltalán nem olyan vészes az ára és nyugodtan ki tudja próbálni az újdonságokat, mire venné a következő adag kiegészítőt.
2021. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Bocsánat ha első ránézésre teljesen ostobaságot kérdezek, de nem vagyok ebben otthon: ha a linkelt oldalon veszem meg az adott kiegészítőt/játékot, az teljesen eredeti lesz? Úgy értem olyan mintha Steamen vagy Originen vettem volna meg? Mert ha igen akkor adja magát a kérdés miért 11 euró itt valami ami a másik helyen 40?

#4 Természetesen nem egyszerre akarom megvenni mind, de pl. egy 40 eurós kiegészítő az egymaga is bődületesen sok.

Azt viszont nem tudom hol van annyira sűrűn leárazás, egyszer se láttam még kiegészítőt leértékelve, pedig már nem 2 napja vagyok Steamen se... Csak az alap játék volt most 88% akciós, meg is vettem azonnal.

2021. júl. 19. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, annyi, hogy kapsz egy kulcsot és azt kell aktiválnod Originen, vagy épp Steamen ha Steames példányt veszel.
2021. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mi van ha nem működik a kulcs amit kapok?
2021. júl. 20. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyankor kell írni nekik, hogy gond van, és cserélik mindenhol, mondjuk nekem több száz kulcsvásárlás során egyetlen egyszer volt gondom, ott sem konkrétan rossz kulcsot kaptam, csak nem a megfelelő régiósat, de azt is cserélték.
2021. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!