Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek melyik játék a kedvence...

Spongag kérdése:

Kinek melyik játék a kedvence az alábbiak közül? Euro Truck Simulator 2, Valorant, League of Legends, Heroes of the Storm, Space Engineers, GTA 5 RP.

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül az ETS2. Valorant-ot sosem kedveltem, a LoL-t már meguntam a GTA RP-ket pedig sosem szerettem, számomra elég volt az online. A többivel nem játszottam, mert nem érdekelnek.
2021. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Végül is sikerült a lehető legkülönbözőbbeket összeválogatni, mintha azt kérdenénk, hogy az almát vagy a tököt szereted jobban :D
2021. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
ETS 2
2021. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
LoL
2021. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

1.ETS2-t imádom ez az első NÁLAM

2. Space Engineers

3. GTA 5 RP (MTA-t is imádtam)

4. A LoL ami csak a játékostáborát nagyrészét!! uraló trollok, anyázók, stb... miatt került ide a játékkal nem sokat játszottam egyébként de azt élveztem igazából



5.(?) Valorant nem játszottam vele, nem jön be a sci-fi fps, nálam ha fps akkor inkább legyen valósághű(bb) mint pl. Tarkov

6.(?) Heros of the Storm nem játszottam

2021. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
LOL
2021. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ETS2-t évek óta nyomom, az új nvidiás géppel jobban megengedhetem magamnak a Promods-ot is.

LoL-t nem rég kezdtem, de ritkán nyomom.

RP helyett meg marad a klasszilus MTA:SA freeroam

2021. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
HOTS
2021. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!