Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy játékot, de...

Keresek egy játékot, de sajnos nem tudom a nevét/címét! A többi lent👇?

Figyelt kérdés

Szóval úgy 5-6 évvel ezelőtt játszottam egy játékkal ami ilyen fegyveres, képességes volt(bár talán a képességei inkább a fegyvereknek voltak nem az embereknek legalábbis úgy rémlik...). Az egyik karakterére emlékszem aki egy lány volt és volt 3 ilyen póker szerű kártyája és ő azzal ölte az embereket és a ruhája ilyen lilás-rózsaszínes volt. A pálya amire emlékszem egy városban játszódott és ott kellet egymást öldökölni bár a célját a játéknak nem tudom...

Hát elég ködös így nem biztos hogy tudtok segíteni, de azért aki tudja kérem segítsen!



#játék #cím #Fegyveres (képességes) játék #Lány, lila ruha, 3 kártya ami fegyver #város(de nem régi városban játszódott ha nem a mostani városokhoz hasonlít)
2021. aug. 11. 12:20
 1/1 A kérdező kommentje:

Megtaláltam

Neve: Call of heroes

2021. aug. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!