Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha veszek egy Playstation 5...

Ha veszek egy Playstation 5 kontrollert PC-hez, akkor ugyanúgy fog működni mintha PS 5-ön haeználnám?

Figyelt kérdés
A működés alatt azt értem, hogy állítólag lehet érezni egy játékban ha egy íjjat húzol fel, vagy a robbanásokat. Olyat ie hallottam hogy az esőt is lehet érezni rajta. Ha ez mind igaz akkor ezek PC-n is ugyanúgy működnének?

2021. aug. 21. 22:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Xbox360 kontrollereket láttam interneten 7-8 ezer forintért. Megéri vagy inkább amit linkeltél az éri meg jobban?


Szimulátorozni nem szoktam szóval lehet nekem elég csak a sima kontroller 😄

2021. aug. 22. 21:11
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Xbox kontroller is tud olyat, hogy rezegteti magát - ha támogat ilyen funkciót a játék. Pl. a Life is Strange-ben a legelején a mennydörgéssel szinkronban rezeg, a kiegészítőben szintén a legelején ahogy a vonat dudál és fékez. Nyilván a játék alatt is rezeg. Vagy a Hellblade Senua's Sacrifice-nél mikor leugrasz valahonnan vagy megütnek, illetve mikor fókuszt nyomsz meg azon a pályán ahol nem látsz - a kontroller rezgésére figyelve találod meg a kiutat. De ott a Detroit Become Human, az minden apró dologra rezzenti a kontrollert, pl. ha a karaktered megfog valamit, leteszi.


Nyilván te olyat akarsz, amit TheVR Pisti mondott a PS5 kontrolleréről, hogy felkeményedik a ravasz. Ilyet nem tud, ehhez PS5 kell. Xbox kontrollert vegyél, kb. minden játék támogatja PC-n, mellé nem tudsz ilyennel nyúlni.

2021. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
360-at használok én is már jó ideje igazából úgy vagyok vele, hogy míg jó, minek cserélni, funkcionálisan ugyanaz mint az One, illetve minden játék felismeri, pl főleg FH4-et szoktam tolni.
2021. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Bocsi hogy ilyen sok időbe telt hogy írok.

[link]

Ezt most találtam azt írja jó PC-hez. Ez js jó vagy inkább az xbox one kontroller legyen.

2021. aug. 29. 19:45
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Utángyártottnak tűnik a PowerA márka gondolom ezt jelenti. Hát nem tudom, árban már nincs messze az eredeti Microsoft XBOX One kontrollertől, olyan 5-6 ezer kéne még kb.


Szóval é nlehet még gyűjtenék arra ,de ha ez tetszik, vedd ezt.


Minőségileg lehet kicsit rosszabb lesz, mint az original Microsoft (gombok, stickek).

2021. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a mintázat ne legyen szempont, úgysem azt fogod nézegetni játék közben.
2021. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen igazad van 😀 De az ár az már nem mindegy 😂
2021. aug. 29. 20:16
 18/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy most mi legyen az a baj hogy én nehéz vagyok ilyen döntésekben.

Ha te azt mondod hogy a One az jobb mert minőségibb akkor lehet az lesz. De majd meglátom.

Köszi szépen 😄

2021. aug. 29. 20:23
 19/19 anonim ***** válasza:
Igazából lehet, hogy tudatlan vagyok, de én úgy tudom, hogy van néhány játék, amik a Dualsense-re optimalizálva vannak PC-n is, például az Assassin's Creed Valhalla, valamelyik CoD. Nem tudom mi lehet az Xbox kontrollerben, ami miatt azt írták, hogy azt vegyed, mert azzal nem veszíthetsz, én pont azt mondtam volna, hogy vedd a Dualsense-t, mert vagy működik, vagy nem, de semmivel nem rosszabb, mint a másik. Bár már valószínűleg megszületett a döntés.
2022. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!