Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha lemezen veszem meg a Sims...

Ha lemezen veszem meg a Sims 4 alapjátékot, akkor az fog futni a gépemen?

Figyelt kérdés

Pár napja letöltöttem Oroginről a 48 órás próbaverziót és az működött. Aztán amikor az lejárt megpróbáltam többször letorrentezni és úgy telepíteni, de a végére mindig hibát írt ki, hogy a 32 bites Windows 10-en nem működik, csak a 64 bitesen. Közben arra jutottam, hogy inkább az eredetit szeretném, viszont bankkártyás fizetésre nincs lehetőségem, kiskorú vagyok, szüleim meg tartanak az ilyenektől, szóval maradt a lemez, mint opció.

A kérdésem az, hogy akkor is megtörténhet, hogy úgy járok vele, mint a nem eredeti verzióval?


2021. aug. 23. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
32bites rendszer 2021-ben?!?!?!?!?!? xDDDD Minden játék RIP. Fölös megvenni lemezen, mert 1 ideje már nem támogatott a 32bites rendszer. Asszem a Star Wars-os kiegészítő óta, vagy akörül szűnt meg a támogatottság a 32bites rendszerekre. A lényeg hogy az újabb kiegészítőkre és a legfrissebb update-ekhez mindenképpen 64bites rendszer kell. Elsőnek húzz 1 64bites win10-et gépedre aztán elég lesz megvenni a játékot.
2021. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, akkor hagyjuk. Annyira nem értek az ilyesmikhez. :D

Csak azt furcsállom, hogy akkor hogy a bánatában működött a próba verzió

2021. aug. 23. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Épp azért mert "demo" verzió. Azt úgy csinálják meg hogy még 1 "potato" pc-n is menjen. A teljes verzió már más tészta.


Viszont utána néztem neked. Legacy Edition-al mehet a játék 32bites rendszeren, DE ismétlem DE MINDEN 2019 Oktobere után megjelent tartalom(kiegészitők) nem fogsz tudni használni ebben modban. Viszont az addig megjelent kiegészítőket igen.

2021. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!