Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Genshin Impactben a 4*-os...

Genshin Impactben a 4*-os karakterekért is a limitált karakter banneren kell kívánni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a standard bannerről is lehet 4*-osakat kapni, de a "limitált" 4 csillagosokat akik a karakter banneren vannak az 5*-os mellett, mint pl most Sayu Yoimiya bannerén, őket meg lehet kapni a standard bannerről vagy értük is a karakter bannerről kell kívánni? Azért kérdezem mert ugye most fog kijönni Raiden Shogun és Sara, és engem csak az utóbbi érdekelne de úgy nem nagyon éri meg ha az 5*-os limitált karakter bannerről kell kívánni a "hozzá járó" 4*-os ért is, nem?

2021. aug. 28. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
A Wishen belül, a Shop mellett van egy olyan, hogy Details, ott meg tudod nézni, hogy melyik karaktereket tudod megszerezni.
2021. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de akkor a limitált 4*-os karaktereket csak a karakter bannerről lehet megkapni? Sarat és Gorout szeretném majd, de még egyik sincs bent a játékban szóval nem tudom megnézni mert nem aktuális.
2021. aug. 28. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
nem. csak valamivel nagyobb eséllyel esik
2021. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összes 4*os karaktert megtudod kapni karakter, fegyver és standard bannerből is, egy új 4* karakter (lásd Sayu) a banner letelte után bekerül véglegesen a többi bannerbe

A karakter banneren az összes 4* karakter közül 3mat kiemelnek, ez mindig változó, de attól függetlenül a többi is kapható (pl Sayu Baalnál is kapható lesz, csak kevesebb eséllyel)


Ha lenne kérdésed bármikor, privátban kérdezhetsz

2021. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. aug. 28. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha szeretnél egy 4* karaktert akkor miért nem az event banneről wishelnél? Igaz egy részt nem éri meg ahogy írtad is, ha nem szeretnéd a 5* karaktert a banneről (sajnos Yoimiyánál megjártam, csak Sayut akartam, de végül lett egy új pyro nyilasom), de sokkal könnyebb mert meglehet, hogy csak egy pár wish és már megkaptad a karaktert. Bár ismerek olyant, aki kb. 70-szer húzott a 4* karakterre az event banneren és nem kapta meg. 🙂
2021. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: én ismerek olyat, aki 90-130at is kívánt amiatt a 4*osért, mert egyszerűen nem akarta neki adni
2021. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, azért nem akartam a karakter bannerről mert nem nagyon éri meg, de igaz hogy sokkal nagyobb eséllyel esik onnan az éppen eventben szereplő 4*-os karakter úgyhogy inkább onnan wishelek majd, úgy is ugyanannyiba kerül az intertwined faith mint az acquainted faith úgyhogy igazából tökmindegy.
2021. aug. 29. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Maximum annyira nem mindegy, hogy melyiknél akarsz hamar 5*ost
2021. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!