Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz az, hogy a Sims játékok...

Igaz az, hogy a Sims játékok lányosak?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam egy ismerősömtől hogy milyen gáz hogy felnőtt férfi létemre szinte napi szinten játszok a Sims 4-gyel, mert hogy az lányoknak való. Ennek van bármi valóságalapja? Tényleg igaz az, hogy a Sims játékok inkább lányosak?

2021. aug. 29. 21:16
A kérdező szavazást indított:
igen, határozottan
nagyobb részt igen
egy kicsit igen
inkább nem igaz
egyáltalán nem igaz
47 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Talán
2021. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám lányosnak, de kifejezetten fiúsnak sem. "Nemtelen" játék mindkettő nemnek. A Sim-edet el lehet vinni nagyon lányos irányba, de akár nagyon "macsós" irányba is. Teljes mértékben te alakítod a dolgokat benne. Aki azt mondja hogy csak azért lányos mert SIMS az se játszott még vele 1 percet sem. Ne foglalkozz ezekkel az emberekkel. Én is nagy Sims 3-4 fan vagyok (3al már nem, de 4el majdnem napi szinten játszok még most is) és ÉN IS férfi vagyok.


Van a játékban űrhajózás,úszás,sielés/snowboard,stream lehetőségek, katonai/titkos ügynöki munka, meg még sok más dolog ami nem éppen "lányos" kategória. A Lényeg hogy a Sims az 1 Nemtelen és mint a lego, kortalan játék bárki számára.


25/F

2021. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Már 16L-ként is gáznak éreztem és öregnek tartottam magam hozzá, pedig főként házakat csináltam benne
2021. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, keress ra Youtube-on James Turner-re, a Simsbol el, szerintem krvara leszarja, hogy barki lanyosnak tartja-e a jatekot vagy sem. Szard le te is.
2021. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Definiáld a lányos játékot kérlek, mert nekem 3 női ismerősöm is játszik rendszeresen, az egyikük a horror/gyilkolászós játékokat kedveli mint a friday 13th meg hasonlók, a másik építeni szeret, pl minecraft, creativerse, a harmadik meg simán RPG/történet alapú játékokat nyomat.

Ezek szerint lehet nem mindegyikük nő? (Személyesen is találkoztam/találkozom velük, szóval nem a játék chatben csajos monitor mögött 150 kg-os szőrös kanokról van szó :D )

2021. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok.
2021. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

Hát, ha rózsaszín álomházba költözteted be a Barbie simedet és ott játszol vele családosdit meg sminkelgeted napi szinten, akkor igen, mondható tradicionálisan lányosnak.


Ugyanakkor sok más módon lehet játszani, kreálhatsz szinte már szörnyszerű, groteszk karaktereket, zárhatsz simeket az alagsorodba hogy rabszolgaként dolgozzanak neked, ha vannak vámpírjaid még élelemként is ott tarthatod őket, jobbra-balra gyilkolászhatsz, házakat tehetsz tönkre, tüzeket gyújthatsz, direkt megmérgezhetsz simeket, vagy megetetheted őket egy emberevő növénynek, és megihatod ami maradt belőlük... Nem tudom te hogy vagy vele, de én nem ezekre asszociálok ha lányos játékokra gondolok. És a felsoroltak közül semmi sem extra tartalom, ez mint hivatalosan van a játékban.


A sims nem lányos játék, hanem "casual", alkalmi. Igaz, hogy az alkalmi játékosok jókora része lány, de ettől nem lesz az alkalmi játék lányos. senkinek sem gáz vele játszani. Szerintem inkább az gáz, hogy valakit ennyire foglalkoztat / piszkál hogy te mivel töltöd a szabadidőd.

2021. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!