Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arthur Morgant vagy Jack...

Arthur Morgant vagy Jack Marstont szeretted inkább irányítani a Red Dead Redemption 2-ben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 09:00
A kérdező szavazást indított:
Arthur Morgan
Jack Marston
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Néha azt hiszem, hogy másvalaki vagy, de neki nem szokott kinn lenni a profilneve. :D
2021. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jack Marstont az RDR2-ben nem iranyithattad. Az John volt, az apja (?elméletileg?). De a kérdésre válaszolva Arthurt. Jobb vele. Már megszereztem a LotE öltözéket, meg a dinó csontokat. Még a három legendary animal van hátra (New austinbol), legendary fishes (szintén new austinbol), meg az otis miller revolver, no meg egy pár kalap, armadillo, gila monster.

Bár az RDR 1-el nem játszottam, mivel PC-m van. Remélem kiadják az RDR remasteredet PC-re.

2021. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
John Marstont írtam a kérdésben. Úgy néz ki, hogy a moderátorok benézték, és "kijavították" Jackre.
2021. aug. 30. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egyébként. Az elején Johnt akartam (az első rész miatt). Aztán utána egyre jobban megszoktam Arthurt. A végére egyébként teljesen bele is éltem magamat. Egy kiváló karakter, akivel úgy gondolom, hogy nagyon sok mindenben lehet azonosulni. Számomra a kedvenc szereplőm, akivel valaha játszottam. A lovamra is egyébként úgy vigyáztam, mintha a sajátom lenne, bármilyen hülyén is hangzik (a játék eleje óta a fehér arab lovam volt, egészen addig a bizonyos pontig..). Mestermű ez a játék, ennyire még semmibe nem éltem bele magamat, mint a Red Dead 2-be.

Ami Johnt illeti, a végén nem szerettem vele lenni. Aztán egy idő után megszoktam, de sajnos elég messze van Arthurtól.

2021. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Arthur Morgen, ez egyértelmű! :)
2021. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Arthur Morgan


#előző voltam

2021. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!