Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan oldom meg ezt a problém...

Hogyan oldom meg ezt a problémát az xboxxal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elkövettem azt a hibát , hogy az új xboxomon az accountomat a sulis e-mail címemre csináltam. Aztán az eddig meglévő , normál e-mail címemen levő epic games accountommal össze kapcsoltam ( link epic games account )

Viszont ha végzek a sulival a sulis e-mail címem elveszik , így vele a Microsoft tagság , azaz az Xbox accountom. És nem fogok tudni fortniteozni. Próbáltam azt hogy unlinkeltem az epic games accountomat az Xbox accounttól és egy új e-mail címen levő Xbox accounttal kapcsoltam össze, viszont ezt az epic games oldala is kimondja ,hogy ha egyszer unlinkeltem az epic games accountomat egy Xbox accountrol , már nem linkelhetem meg egy új Xbox accountom ugyanazt az epic games akkot. Mit tegyek ? Mert így most ha végzek a sulival és elvesz az e-mail címem , a vadi új xboxomon nem tudok fortnitozni… mi a teendő ? Most egy olyan helyzetbe estem amire sem az Xbox sem az epic games nem gondolt hogy bárkivel megtörténhetne ?



2021. szept. 2. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha megváltoztatnád az email címed az Xbox profilodhoz?

[link]

Adatok/Fiókadatok szerkesztése

2021. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem lehet megvaltoztatni egy adott fiók e-mail címet…
2021. szept. 4. 13:02
 3/9 A kérdező kommentje:
De igen ez lenne az egyetlen megoldás , ha lehetne
2021. szept. 4. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam ki, mert nem akarom elállítani amit már megcsináltam, de itt is azt írja, hogy átírhatod ha jól értelmezem: [link]


Olvasgasd végig, elvileg hozzáadsz egy új email címet, at megadod elsődlegesnek és kitörlöd a régit.

2021. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi , megpróbálom
2021. szept. 6. 21:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam , és azon az accon most másik e-mail cím van , viszont Fortniteot nem enged játszani mert hiába ugyanaz az acc az a másik e-maileket van kötve
2021. szept. 7. 12:16
 7/9 A kérdező kommentje:
*hiába ugyan az az account a Fortnite a másik e-mail címhez van kötve
2021. szept. 7. 12:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval visszaállítottam
2021. szept. 7. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt megszivtad
2021. szept. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!