Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Need for speed...

Hogyan lehet a Need for speed undercrover és carbonba a magyar menüt magyaritást?

Figyelt kérdés
A játékot windows 10-re a rendszergazdar akta,és ajátékok nem cd-sek nem eredetiek

2021. szept. 8. 09:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet a Need for speed undercrover és carbonba a magyar menüt magyaritást visszacsinálni, vagy megcsinálni ugy hogy magyar legyen a menü
2021. szept. 8. 09:59
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
letoltod es telepited a magyaritast csak arra figyelj ,hogy stimmeljen a jatek es magyaritas verzio szama, a Carbon gyakran osszeomlik a magyaritas utan, [link]
2021. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindkét játék magyarul jelent meg, ezért nézd meg a beállításokban, hogy lehet-e játékon belül változtatni. Ha nem, akkor telepítsd újra ezúttal a magyart választva.
2021. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A játékok elindulnak, végig magyar nyelvü volt minden a játékba . már régen játszottam velük, és most el kezdtem játszani velük és erre számitogép frissités vagy nem tudom mi miatt angol nyelvü lett.beállitásoknál megnézem. köszönöm jo és rossz kritikákat.zöld kéz ment mindenkinek
2021. szept. 8. 11:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Válaszolok: A játékot magyar nyelvel raktár fel mind kettő játékot,és fél év nem játszás után észrev ettem,hogy angol nyelvü lett. angolhoz nem értek,nem tudom a beállitások meg a nyelvek beállitása mi angolul
2021. szept. 9. 14:22
 6/8 A kérdező kommentje:
A beállitásokat és a nyelv választást játékokba hol találom?
2021. szept. 9. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
options -language
2021. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hetes köszönöm. Nem tudom miért lett angol nyelvü,mikor magyar volt minden
2021. szept. 9. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!