Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hunter "vagy" Death Knight?...

Hunter "vagy" Death Knight? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 60-as hunterem és egy 62-es DK-m, viszont szeretnék egyelőre egyet vinni tovább.

Emiatt szeretném kikérni a véleményeket a két karakter előnyeiről, hátrányairől, esetleg arról, hogy melyiket tartjátok előnyösebbnek PvP-ben, dps-nél és egyebek.


Minden tapasztalatot vagy tanácsot szívesen elfogadnék és előre is köszönöm a válaszokat! :)



Én jelenleg azt vettem észre, hogy a DK a hosszabb csatákban elfárad, a huntert pedig még mindig kezelni tanulom.



2021. szept. 10. 10:46
 1/5 Adamah Mori válasza:
100%
DK-val jársz a legjobban.Főleg ha Unholy DK-t gyakorolsz.Hatalmas DPS és PVP-ben is kiválóan teljesít. :)
2021. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Van valami trükkje annak, hogy ne fogyjon le olyan hamar a rúna? Szerintem én csinálok rosszul valamit.

2021. szept. 10. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
62-es? Ha tört szeró akkor hiába mond valaki véleméynt, ki tudja ott minden ugy müködik-e ahogy kéne.
2021. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kiegészítő?
2021. szept. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Taurin vagyok. Jelenleg 70-es szinten, Blood és Unholy talenten. De a rúnák működését nem igazán értem. Utána is néztem már, de nem sikerült felfognom teljesen.
2021. szept. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!