Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet játszani a God...

LevcsaMC kérdése:

Hogyan lehet játszani a God of war 1-2-vel ps5-ön? Mivel láttam külföldi videósoknál hogy pa5-ön játszanak a remastered kiadásával. De amikor rákeresek a ps storeban akkor nem találom, meg úgy a google sem. Hogy lehet ez? Mi a trükk?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert tudtommal nem lehetséges. Egyedül a GoW III Remastered játszható PS5-ön, ha már korábban megvetted PS4-re. Én nem találok ilyen videót sehol, amit te említettél (link jól jönne), de szerintem ők nem magán a PS5-ön, hanem a PSNow szolgáltatáson keresztül játszottak vele.
2021. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom psnow
2021. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van PS Plus Premium előfizetésed, akkor streaming szolgáltatásban tudsz vele játszani, csakúgy mint a Jak trilógiával is.
2023. ápr. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Most már igen, de mikor a kérdező 2021-ben feltette a kérdést, még nem élt ez a lehetőség.
2023. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh ezt nem tudtam. Ezek szerint folyamatosan bővül a játék kínálat. Én PS3 konzolt vettem a Chains of Olympus és a Ghost of Sparta miatt.
2023. ápr. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!