Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit ajánlotok első makettnek?

Mit ajánlotok első makettnek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit, 1:72, olyat amiben nincs üveg, pl repülőt semmiképp, mert a ragasztó ahogy elpárolog sokszor belülről összemocskolja, tejfehér lesz, nem marad átlátszó a pilóta fülke.

Valami tank vagy hasonló egyszerűbb darab. Az is kérdés ki akarod-e festeni vagy sem. Ha igen, akkor a kisebb darabokat érdemes már a rácsban kifesteni, leszedés és pucolás után meg rájavítani.

2021. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy 1:35-ös tamiya panzer 2-esre gondoltam. Szerinted az jó lesz?
2021. szept. 13. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Részletesebb, de ennyi. Arra figyelj hogy valami jobb gyártótól vedd, mert a kevésbé ismert gyártóknál gyakran csapnivaló az összerakási útmutató, Tamiya az a jobbak közt van szerencsére. Nekem a mai napig van Lengyelországban vett 4-5 repülő makett amit kb lehetetlen összerakni, annyira hiányos és felületes az útmutató, a festésről meg van kb 1 kép, csak felülről, mert a gépnek ugye nincs alja vagy oldala :D
2021. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megvettem a panzert a lánctalp visszafordítónàl ennyire jutottam, a többi része még vissza van. Szerintetek milyen lett?

[link]

2021. szept. 17. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Egész jö. A fogak lehetnek kopottak.azaz fém színűek.
2021. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tamiya nagyon jó. Nekem általában csak ajándékba kapott Revell makettek voltak. Na a Revell az amit játék áruházakban árulnak és profi makettező Youtube csatornáján úgy nyilatkozott, hogy ezek azok a makettek amivel apu megutáltatja a gyerekkel a makettezést :D
2021. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mondjuk a festést sokaknál úgy láttam, hogy utólag csinálják. Nyilván belső részek, pilótafülke azt előre kell, de van amikor össze rakott modellt festenek ki.


Itt például egy feltuninolt Revell tankon mutat be technikákat:

https://www.youtube.com/watch?v=6HmdEzJBbIk

2021. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!