Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot érdemes szerint...

Milyen játékot érdemes szerintetek PS4-re venni? Nektek mi a kedvencetek? (nem sport/autós/verekedős)

Figyelt kérdés
Pár éve a Fallout 4-gyel játszottam utoljára, most beújítanék valamire, ami első körben a Mirror's Edge 2 lenne, viszont kíváncsi lennék, hogy nektek az elmúlt években mi volt az a single player játék, amit nem bántatok meg, hogy megvettétek :)

2021. szept. 17. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ac Valhalla, Tomb Raider, Spider Man, Uncharted, God of war, Days Gone, Last of Us. Ezeknek a játékoknak élveztem nagyon a storyjukat.
2021. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az eredeti Assassin's Creed minden részével játszottam, az újragondolt változatokat még nem próbáltam, de tervben van. Nem tudom, tetszene-e.

Last of Us-t nem ismerem túl közelről, és már többször gondolkodóba ejtett, de végül a vélemények alapján lebeszéltem magamat róla :D Túl sok a sztori, és túl kevés a játékélmény. Szívesebben játszom olyannal, ami nem egy interaktív film :)

2021. szept. 17. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Hm, pedig ajánlottam volna a Detrot: Become Human-t, a Beyond Two Souls-t, Heavy rain-t, de ezek "interaktív filmek".


Hellblade: Senua's Sacrifice?

[link]


Engem letaglózott a játék, a stáblista végéig csak ültem és néztem ki a fejemből. Fun fact: a Senua-t alakító csaj nem színésznő. A Ninja Theory tagja, ő is játékszoftver fejlesztő.

2021. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Mirror's Edge Catalyst-et semmiképpen, borzalmas lett (mondom ezt az első rész rajongójaként)!

Szerintem a Bloodborne a valaha megjelent legjobb PS4 játék, de a nehézsége sokakat elriaszthat.

A Persona 5 a legjobb történettel rendelkező PS4 játék, de a japán szerepjátékok nem mindenkinek jönnek be.

Fura, de nekem pont az agyonistenített PS4 exkluzívok (God of War, Spider-Man, Uncharted 4, The Last of Us) nem jöttek be egyáltalán.

2021. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: akkor mirror's edge felejtős, én is szerettem az 1. részt :D

A felsorolt PS4 exkluzívak közül a god of war demójával játszottam, de hosszú távon nem jött be. Néhány Spider-Man játékot végig toltam korábban PC-n, meg volt Batman is, de ezek valahogy annyira egy kaptafára épültek, hogy már a sokadik után unalmassá vált.

Ránézek majd erre a Bloodborne játékra, de szerintem ez meg túl fantasy-s lesz nekem :D

A Fallout egyébként azért tetszett, mert az kicsit köthetőbb volt a valósághoz.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat! :)

2021. szept. 19. 00:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül a Detroit-Become Human és a The Last of Us mellett döntöttem :)
2021. szept. 20. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én mindig különcnek éreztem magam, egyenesen utálom az uncharted játékokat, a god of war is baromi unalmas nekem, a last of us 2-t is utáltam mint a xart (pedig az 1 tök jó volt). PS exek közül legutóbb a Spiderman jött be nagyon, egész más mint azok a PC-s activisionos borzadájok
2021. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet a Spider-mant is kipróbálom egyszer, de igen, a korábbi tapasztalatokból kiindulva azt elengedtem :D Azért döntöttem végül ezek mellett, mert gondoltam most jobb lesz az olyan, ami eltér a többségtől. A Last of Us meg mindig is érdekelt, csak elég távol éreztem magamtól... hát majd kiderül :)
2021. szept. 20. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!