Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow-ban érdemes foglalkozni a...

Wow-ban érdemes foglalkozni a pet battle-vel?

Figyelt kérdés
Harcolhat melletted a csatában vagy van valami haszna?
2021. szept. 18. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez kb ugyan az mint a mount farmolás, semmi hatása nincs a játékmenetre
2021. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Egy kis fun, meg kis gyüjtögetés plusszba. Meg egy ujabb terület ahol jobb lehetsz másoknal mert ugye tudsz masok ellen is harcolni.

Haszna nincs extra achik vannak, meg plussz dijjak de mint magához a játékhoz nem tesz hozzá csak valami amit csinálhatsz amikor épp nem raidolsz.

2021. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor jó. 1 hete játszok és van 3 60-as karim de egyiknél sem használtam a peteket. Valahogy nem volt kedvem.
2021. szept. 18. 18:28
 4/21 anonim válasza:
14%
Még van aki játszik ezzel?
2021. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

"Még van aki játszik ezzel?"


Még igen bár már elég kevesen

2021. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít kevésnek? Elvileg 2-3 millió között van kb most a játékosbázis, az LK idején lévő 12 misihez képest kevés tényleg, más MMO meg a tizedének is örülne a jelenlegi játékosainak.
2021. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Semmi értelme
2021. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát igen a régi játékosbázishoz képest mondják,hogy kevés(hála a bullshit blizzardnak) de még mindig top 1.
2021. szept. 18. 19:52
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Pokémon fanként imádom, de amúgy extra haszna nincs. Akinek tetszik, annak jó buli, akinek meg nem, veszteség nélkül kihagyhatja.
2021. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

Elcseszték a játékot.

Lebutították. Régen, a WoTLK-ban paladinnal játszottam, volt 7 féle aurám és kb 5-6 féle seal-em. Megvolt, hogy melyik szituációba mit kellett használni. 1v1-be seal of righteousness, 1v2 seal of command, pvp-ben a seal of righteousness és a seal of light közt váltogattam, szituációtól függően, ha interrupt volt a cél, akkor meg volt egy 4. seal

Frost mage-k ellen benyomtam a frost resistance aurát, warlockok ellen a shadow resistance aurát stb…

Lehetett taktikázni és gondolkodni.

De mára ezeket már mind kivették..

Annyira lebutították az egészet, hogy kiölték az izgalmat a játékból


Meg a gearelődés is jobb volt régen szerintem. PvP-ből már nem tudsz normális geart szedni. A M+ dungeon meg egy lutri.. Én ott hagytam abba a játékot, amikor BfA-ban zsinórban harmadszor ugyan olyan item levelű kesztyűt kaptam a heti ládából..


Meg ez az artifact gyűjtés is egy borzalom. Sokkal jobb volt a régi, talentfa rendszer

Kiölték a testreszabhatóságot is

2021. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!