Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Találtam egy oldat playstatyon...

Találtam egy oldat playstatyon 4 konzól akcióról és arra lennék kiváncsi miért ilyen olcsók ezen az oldalon a konzolok, vagy csak a postai költség lenne csak? A link itt van.

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 19. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ez egy átverés oldal, ahova befizeted a pénzed, aztán a büdös életbe nem fogsz kapni semmit.
2021. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ahogy elnézem a bankkártyás fizetési form-ját, ha fizetni akarsz náluk, akkor a bankkártya adataidat lopják el.
2021. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi nyilvánvaló jelből nem esik le, hogy átverés, képezd magad az internet veszélyeiből, mert csúnyán át fognak verni.

Mind az oldal neve, elérhetősége, irreális termékárak, hiányzó impresszum adatok és úgy általánosságban a teljes homály, hogy kitől vásárolnál, gépi magyar fordítás és teljesen más profilba tartozó információs adatok (ruházat, cipő, táskákról ír), stb...

Ordít róla, hogy átverés.

2021. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 4NONYMOU5 ***** válasza:
Neked tudok ajánlani egy jobb,biztonságosabb oldalt. Oldalt válasz ami megbízható én Wish-en rendeltem meg a ps4-em nekem ez az oldal megbízható és biztonságos! Azért 189K egy ps4 mert elvileg nem használt. Ezér ilyen drága én nem rendelnék nem megbízható oldalról egy ps4-et mert ahogy az eggyik kommentelő is mondta az egész egy nagy átverés megéri biztonságos megbízható oldalról vásárólni. A kiszállitás időpontjával ne is foglalkozz csak azzak hogy egy jó oldalról egy jó ps4-et vettél!
2021. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" én Wish-en rendeltem meg a ps4-em nekem ez az oldal megbízható és biztonságos!"


Szerencséd volt.


A Wish egy k*rva rossz hírű oldal, ahonnan rendszeresen szállítanak ki sokkal rosszabb minőségű terméket mint amilyen a képen volt.

2021. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 4NONYMOU5 ***** válasza:
Az én helyemben te szerinted milyen oldalt ajánlasz?
2021. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan oldalakat, amik már rég óta jelen vannak a piacon, és már a nevük is önmagában garancia a megbízhatóságra, jól leinformálható cégek, akár országos üzlethálózattal.


PlayItStore, Konzolvilág, Konzol Stúdió stb...

2021. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 4NONYMOU5 ***** válasza:
Igazad van ezek megbízhatóak. Én csak szerencsével jártam ami oldalt mondtam az csak nekem volt megbízható de te szerinted neked nem volt megbízható.Egyetértek.
2021. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szerintem, mert én soha nem rendeltem a wish-ről.


De ez egy általános vélekedés, nézz utána az interneten, a wish tele van megbízhatatlan, esetleg átverős eladókkal, nem azt küldik ami a képen van stb...

2021. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 4NONYMOU5 ***** válasza:
Manapság mindenki ismeri a Scamereket de nem hinném hogy Wish-en vannak olyanok mert gondolj bele. Ha nem azt kaptál amit akartál akkor pénz visszatérítést is kérhetsz. (ez csak az én gondolatom volt szóval azt nem tudom a Wish-en van -e pénz visszat. vagy nincs). Utána néztem hogy mások ugyan azt kapták amit a képen láttak. Ha ki ismeresz egy online vásárlós oldalt akkor tudod hogy nincsenek ott scamerek. Ha esetleg meg esik velem hogy nem azt kapom amit akartam akkor majd meglássuk. Ha lehetséges akkor rendelni fogok egy pár dolgot. (Fejhallgatót,ps4 kontrollert.)
2021. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!