Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims4 Wickedwhims mod?

The sims4 Wickedwhims mod?

Figyelt kérdés
Eredeti játék van meg nekem origines és van ez a bizonyos Mod, hogy "Wickedwhims" és ebbe a fájlba van script fájl, de ha kibontom (ahogyan kell) a Mods mappába akkor éltünik a script fájl a mappából (amitől ugye nem megy a játékba a mód) és bárhogy húzom, átmegy kb eltelik 2msp és már el is tűnik onnan.. Mit lehetne tenni? Már vagy 5x újra raktam a játékot, rendszereztem a Mods mappát, többször engedélyeztem játékon belül a scripteket is.. Aki tudna valami ötletet annak előre is köszönöm?! :)

2021. szept. 23. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
a legfrissebb verzióhoz való Wicked-et töltötted le? Mert nem mindig frissitik azonnal a modokat. Illetve ha a Wicked-be raktál extra tartalmat(pozok, stb) akkor azok is az aktuálisan legfrissebb verzióra vannak már állítva?
2021. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen mindenből a friss van letöltve..
2021. szept. 25. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!