Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreasban a "Wrong...

A GTA San Andreasban a "Wrong side of the tracks" cím küldetés miért él a köztudatban kifejezetten nehéz küldetésként?

Figyelt kérdés

Ugye akinek névről nincs meg, ez az a misszió amit ha elrontasz akkor jön Big Smoke mémmé vált mondata hogy "All we had to do was follow the damn train CJ!" Azaz amikor a vonat után kell menni míg Smoke lövi a négy rosszarcot a vonat tetején.

Na most én hírhedten rossz játékos vagyok, még az egyszerűbb küldetésekkel is sokszor meggyűlik a bajom. De ez konkrétan gyerekjáték volt, legelsőre sikerült, még csak nem is hallottam a szállóigét így. :D

Összesen annyi volt hogy kétszer jött szembe a vonat azt ki kellett kerülni meg tán egy autót, és ennyi. Smoke sikeresen leszedte a négy arcot, hazavittem és mission passed.

Ezek után felmerült bennem a kérdés, hogy ez a küldetés miért lenne olyan nehéz hogy az már mém státuszba emelte például a Smoke-os szöveget? Ez még a sztori első harmadában se számít nehéz küldetésnek. Annyira az is volt nehéz mikor Ryder-nek kellett a ládákat targoncázni a dokkokban miközben a katonák lőtték őt.



2021. szept. 29. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos mindenkinek hibás volt a kalózverziója... :)
2021. szept. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, mikor játssza az ember. Azért 2005 és 2021 van egy kis különbség. Sokaknak a gépe se volt meg hozzá, akinek igen, annak se futott 20-30 FPS-nél többel. Én örültem akkoriban, ha egyáltalán elindult. És gyerekként emlékszem, még golyós egérrel játszottam, hogy rohadt nehéz játék volt. Meglehet, hogy az akkori körülmények (a szar egér és gép kombó) miatt emlékszem így.
2021. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok a GTA 3 "Grand Theft Auto" küldetésével. Nehéznek mondják, de simán befejezem úgy, hogy még van másfél percem a 4-ből. Illetve a GTA Vice City "Demolition Man" című küldetése, amit megint bőségesen időn belül könnyen befejezek.


A "Wrong Side of the Track" küldivel viszont sokat szoptam én is. Nekem Smoke az istennek nem bírta eltalálni a bandatagokat a vonat tetején.

2021. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a küldit 2005-ben csináltam kb és eleve kicsit lassa nés delayyel futotta a játék ,szóval nehéz volt. Aztán lett egy jobb ATI 6900-as kártyám, meg 256 mb ram, és jobb lett :D
2021. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
*ATI 9600
2021. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl közel vagy túl távol voltam a vonattól, Smoke egyáltalán nem lőtt. Amikor pedig ideális távolságra voltam, akkor hiába lőtt folyamatosan, csak nagy ritkán találta el a bandatagokat. Lényegében a teljes szakasz kb 80-90%-ában kellett tartanom az ideális távolságot, ami a sok zavaró tényező miatt (szembejövő vonat, lerobbant autó a sín közepén) gyakorlatilag azt jelentette, hogy szinte semmilyen hiba nem fért bele.

Hogy ez az akkori gépem teljesítménye miatt volt-e, lehet, így utólag már a fene tudja. Csak arra emlékszem, hogy ha egyszer is belehibáztam egy akkorát, hogy pár másodpercre Smoke abbahagyta a lövöldözést, utána nem volt többé elég a maradék távolság.

2021. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hmm, érdekes, akkor lehet nekem volt nagy mázlim vagy épp nagyon belekerültem a "flow"-ba annál a küldetésnél. :D Mert arra például emlékszem hogy a lerobbant kocsit meg a szembejövő vonatot reflexből kerültem el, éppen csak észrevettem hogy jönnek.

Az tény hogy Smoke 10 lövéséből kb. egy talált, de ez minden karakternél így van (kivéve a zsarukat meg az ellenséget akik CJ-re lőnek, persze). Én is bármikor feltoborzok 7 bandatagot, egy sima fegyvertelen járókelőt se tudnak lelőni ha ráuszítom őket, hamarabb elszalad, mert nem találnak a lövéseik, mint a birodalmi rohamosztagosok a Star Wars-ban kábé. :D Múltkor felvettem ahogy két bandatag kb. egy percen át lőtt egymásra 3 méterről, egyik pisztollyal másik uzi-val, egyik se halt meg. XD Szóval ez nem újdonság hogy a tesók bénák a játékban.

2021. szept. 29. 21:56
 8/9 anonim válasza:
Hát smoke fegyver skillje inkább "weak", de CJ-el lelöttem őket
2021. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb játékos a vonat seggébe megy, és csoda hogy onnan Smoke nem bírja eltalálni, nyilván azért is volt neked könnyű mert PC-n toltad le.


Na lássuk PS2-ön hogy tolod le, mert ott a legnehezebb

2022. júl. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!