Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki szerintetek a gta sorozat...

Ki szerintetek a gta sorozat legjobb főellensége?

Figyelt kérdés

#sorozat #GTA #ellenségei
2021. szept. 30. 16:30
A kérdező szavazást indított:
Tenpenny (San Andreas)
Big Smoke (San Andreas)
Dimitri Rascalov (GTA)
Jimmy Pegorino (GTA 4)
Sonny Forrelli (Vice City)
Salvatore Leone és Catalina (GTA3)
Devin Weston (GTA5)
Steve Haines (GTA 5)
Wei Cheng (GTA5)
(Stretch GTA5)
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A rendszerkövetelmények...
2021. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Már a kiírásból láttam, hogy megint egy Krumplispogi kérdés...
2021. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sonny Forelli
2021. okt. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
81%

A laggolás, a gyenge mesterséges intelligencia és az indokolatlanul túlnehezített küldetések több gondot okoznak mint bármely főellenség :-)


Egyébként meg milyen szempontból legjobb attól függ. Akit leginkább tud utálni a játékos, vagy aki érdekes karakter annak ellenére, hogy ellenség?

A leggonoszabb és leginkább elmebeteg főellenség Tenpenny, Catalina(bár én őt sokkal inkább a San Andreasban utáltam meg, nem is a Gta 3-ban) és Dimitri Rascalov. Őket igazán szívből tudod utálni, nagy megelégedés amikor végre revansot vehetsz rajtuk.

Big Smoke meg például egy nagyon jól megírt karakter, nem véletlenül lett belőle akkora mém :-)


A Gta 5-ös főellenségek és Jimmy Pegorino számomra elég lagymatagnak tűnnek, legalábbis én szerintem nem érezni, hogy ezek olyan fene mód fenyegetőek lennének és veszélyt jelentenek a főhősre. Amúgy ostoba, idegesítő karakterek(Devin Westonnal az élükön) szóval jól esik másvilágra küldeni őket.

Sonny Forelli meg szimplán nemigazán van kidolgozva és csak a játék legvégén kerülsz vele szembe, addig csak telefonon nyaggat, szóval ő középszerű ellenfél inkább. Lance Vance már inkább érdekes, ő egy jól megírt karakter...Csodálkozom, hogy rá nem lehet szavazni.

Salvatore meg nem kimondottan főellenség. Kiderül, hogy elakar tenni láb alól, aztán kb. rögtön meg is öljük.

2021. okt. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb szerintem Tenpenny, egyrészt remek Samuel L. Jackson szinkronmunkája hozzá, másrészt ő tényleg egy pszichopata, veszélyes rohadék, akit szívből utálsz és elég sok időd és okod is van rá hogy meggyűlöld (meg a jobbkeze, Pulaski is igen ütnivaló alak, őt is nagy megelégedés kivégezni), ráadásul rendőr foglalkozását tekintve, ami tovább bonyolítja a helyzetet.

De összességében is a San Andreas adta a legjobb gonosztevőket, Smoke is nagyon jól megcsinált karakter, jó maga a figura, a szövegei, egyedül akkor éreztem némi hiányosságot mikor kiderült hogy áruló, őt jobb szerettem volna a pozitív karakterek közt tudni, de így lett igazán érdekes. Meg van vagy 6-7 szövege ami mém, szerintem nem hogy a GTA, de a komplett szórakoztatóipar alig tud ilyen szereplőt felmutatni akinek ennyi szállóigéje van.

Ryder se rossz ellenség, bár ő sokkal egydimenziósabb, de ő is kultikus.

A többi GTA-ban kevéssé ikonikusak az ellenségek, a korábbi részekben még érthető okokból nem voltak annyira kidolgozva (Catalina pl. a GTA 3 főellensége akar lenni, ehhez képest a San Andreasban többet szerepel mint a 3-ban összesen), a későbbi részekben meg nem sikerült igazán kiemelkedőt alkotni. A IV-gyel keveset játszottam így onnan nem sokan maradtak meg, de azt tudom hogy hiába a V a legújabb GTA, olyannyira abban a legegysíkúbbak a gonosztevők, konkrétan a felének a nevére sem emlékszem, aki a leginkább megmaradt az az ügyvédnő akit beszippant a turbina (Molly Schultz talán a neve ha jól rémlik). A GTA V-ben amúgy is a minőség ment a sztori rovására, amennyi potenciál volt benne annyira nem aknázták ki, a sztorit gyorsabban végigvittem mint a GTA 3-at, tán két délután alatt. Az Online meg teljesen más kávéház, ott nem nagyon vannak komoly ellenségek (legalábbis olyan nem aki az egész játékmenet alatt buzerálna).

Amúgy meg a játékosok legnagyobb ellensége akkor is a repülőiskola a San Andreasban. :D

2021. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!