Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A diablo 2 resurected játékot...

DuracHell kérdése:

A diablo 2 resurected játékot lehet valahogy magyarosítani?

Figyelt kérdés

A sima diablo 2 t lehetett régen.Lehet ezt is valahogy petch elni/magyarosítani? És ha igen hogy?

És a régi karaktereket akárhová is illesztem be egyszerűen nem látja őket a játék pedig egy videóban láttam hogy azt is lehet de nekem nem működik.



2021. okt. 1. 03:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
35%
Tanulj meg angolul, különben gyári munkás maradsz életed végéig. A mentéseket pedig simán látja ha jó helyre teszed. Ha egy videó alapján nem tudod ezt megtenni, akkor az a helyzet hogy buta vagy mint a föld, kapcsold ki a gépet és takarodj be szombaton is dolgozni LOL.
2021. okt. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Egyenlőre nem.


Nem tudok angolul én se.

Bejárok havonta 3-szor szombaton is.

Havi nettó 600-800e keresek... LOL hüŁye gyerek...

2021. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Persze már most lehet magyarosítani. Adj hozzá kolbászt meg paprikát. Meg amit még szeretnél és máris magyarosítva van. :)



A Magyarítás már más kérdés. Az majd idővel jön TALÁN. De elsőnek abban igaza van hogy az angol nyelv ma már alap. Ha nem tudsz angolul akkor a 8 általános osztályod sem lehet meg, ergo még az oldalra is fiatal vagy. Mivel 16 évesnek kell lenned hogy itt lehess a GYK oldalon...

2021. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
#3 Nem mindenki az angolt nyelvet választja ám az iskolákban. Én is németet tanultam általánosban és csak középiskolában váltottam angolra mert úgy éreztem, azzal hosszútávon jobban járok. De van aki marad a német tanulásnál, mert oda tervez kimenni. Egyik rokonom például németet tanult általánosban majd franciát gimnáziumban. Meg azt se felejtsük el, hogy sokan akik tudnak angolul is magyar felirattal szeretnek játszani vagy filmet nézni, mert egy fárasztó nap után nem akar még fordítgatni is. Elég erős az, hogy egy egyszerű kérdésből akkora következtetéseket vonsz le, hogy még a kérdező életkorát is tippelgeted.
2021. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Kifogás, az mindig van. A 9 éves fiam egyáltalán nem tanult semmilyen nyelvet az iskolában, de magánúton addig jutott a tanulásban, hogy önállóan olvasta el angolul a Harry Potter sorozatot. Később sem járt nyelvtanfolyamra, de a londoni kiránduláson már ő navigálta és idegenvezette az osztályt, 12 évesen. Nem csodagyerek, a reál tárgyakhoz kifejezetten krumpli, de gyerekfejjel képes volt megtanulni angolul, felnőtt emberek meg gyártják a kifogásokat, hogy nekik miért nem megy.
2021. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Szóval egy 9 éves gyereket sikerült felhozni példának, aki az angol nyelvet választotta elsődleges idegennyelvnek és mellette semmi dolga nincs. Képzeld én is 13 évesen a Párizsi kiránduláson egyedül elintéztem mindent franciául plusz németül beszélgettem napi 2-3 órát az ottani befogadó családommal. De azért mert anno nem az angollal kezdi az ember, nem kell emiatt lenézni, meg azzal jönni, hogy biztos nincs még meg a 8 általános sem. Felnőttként sokkal nehezebb nyelvet tanulni (kivitelezhető, de SOKKAL nehezebb) mert nem csak annyiból áll egy napja, hogy 5 órát figyel a tanárokra majd egész délután a játszótéren szórakozgat, a főzés, takarítás, bevásárlás, szerelés stb. meg meg van oldva más által. De ezekszerint ha valaki 5 különböző nyelven tud, de az angol nincs köztük, azt is lenézed mert miaz hogy magától nem tanulta már meg 6 évesen.
2021. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Az angol a világnyelv, és kész. Mindenkinek legalább érteni kellene, ha beszélni nem is.
2021. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
78%
Ha nem mindig magyarításokat keresne az ember hanem játszaná a játékait angol nyelven akkor ragadna rá évek alatt annyi, hogy már nem kellene magyarítás. Nem kell perfekt angolnak lenni egy játékhoz. De ameddig mindent magyarít az ember addig sose fog legalább értés szintjén sem megtanulni angolul. Ebben a játékban pedig ha az ember akar haladni akkor muszáj más játékosokkal beszélni akik nagy eséllyel angolul fognak tudni. Nekem se tökéletes az angolom, de a játékoknak köszönhetem, hogy értem miről beszélnek, és válaszolni is tudok. Meg persze a csomó angol nyelvű cikknek amiket nem lehet megtalálni magyarul és érdekel a témájuk. Szóval aki tud több nyelvet és nem tud angolul annak tisztelet, de hogyan élte az életét eddig, hogy nem jött vele szembe még annyira se az angol, hogy legalább alapszinten megtanulja?
2021. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gungasam ***** válasza:
0%
A kérdező a kulcsszavak közt említi a magyarítást, vagyis tudja a közismerten használt szót helyesen alkalmazni.Mivel nem tudja senki, hogy milyen idős teljesen felesleges izmozni hogy ki a nagyobb kakas a szemétdombon. Az is lehet, hogy a kérdező frankón tolja az oroszt és a kínait, de már 69 éves és nem tanul meg angolul, nincs jövője.De hát nem is ez lenne a dolgunk, hogy felelőségre vonjuk a tudása miatt.
2021. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél benne magyarosítani? :D Még annak is egyértelmű minden aki nem tud angolul.
2021. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!