Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti xbox kontrollert...

Eredeti xbox kontrollert milyen gyakran kell tölteni, illetve hogyan zajlik a töltés?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy vezeték nélküli xbox kontrollert a laptopomhoz, de nem használtam még ilyet egyáltalán. Valaki tudna segíteni megválaszolni a kérdéseimet?

Milyen gyakran kell tölteni?

Hogyan kell tölteni? Adnak hozzá valami töltőállomást, vagy nekem kell megoldani valahogy?

Illetve ezek bluetooth-szal működnek ugye? Szóval kell hogy legyen a gépen bluetooth?


Köszönöm előre is, és bocsi ha hülyeséget kérdezek 😅



2021. okt. 4. 12:22
 1/6 Prime07 ***** válasza:
83%

Először is, igen bluetooth-os, de egy usb kábellel is menni fog ha összekötöd.


Másodszor ezek elemesek, de lehet hozzá aksit venni ahhoz jár töltőállomás (kb 10000Ft), ezek kb 12-16 órát bírnak nekem egy töltéssel, de ha kábellel használod nem merül olyan gyorsan mert az áram nagy részét a gépből fogja felvenni.

De a tölthetős elem sem hátrány.

2021. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Prime07 ***** válasza:
83%
Mivel nekem van xboxom tapasztalatból mondom, de szoktam géphez is használni.
2021. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Annyit még tudnál segíteni, hogy pontosan milyen elem kell hozzá? :) sosem használtam még tölthetőset, de akkor most utánanézek.
2021. okt. 4. 20:24
 4/6 Prime07 ***** válasza:
100%
2db AA-s elem kell bele. Tölthetőset meg lehet a Tescoban találsz, de ha rákérdezel valamelyik műszaki boltban lehet jobb útbaigazítást kapsz.
2021. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🤗🤗
2021. okt. 4. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem két Panasonic Eneloop 2300-as akkuval 40-45 órát is elmegy az Xbox One S kontrollere. PC-vel ugyanúgy, mint Xbox-al.
2021. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!