Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 - be valami jó mod?

Sims4 - be valami jó mod?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó módot sims 4 be? Amitől izgalmasabb lesz a játék? :)

2021. okt. 6. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
modthesims.info-n nézelődj
2021. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

MCCC (MC Command Center)


Túl sok plusz tartalmat nem ad közvetlenül a játékhoz, de sok kis beallítást ad amivel tudsz dobni a dolgokon. Angol tudás viszont kell hozzá

2021. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Extreme violence mod

nagyon tudom ajánlani has pl sorozatgyilkos simet akarsz

Basemental drugs mod, ha drogfüggő simet akarsz

de ezen kívül ami szerintem sokkal valósághűbbé teszi a játékot az a height mod :)

2021. nov. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

KawaiiStacie-nak van jó pár érdekes modja. Slice of Life, ad egy kis életet a simeidnek.


Wicked/Wonderful Whims: A Wicked Whims egy felnőtt mod, kiveszi a játék cenzúráját, realisztikus testeket ad a simeknek (nincs több Barbie meg Ken baba), illetve olyan rendszereket, mint az izzagás, attrakció, menstruáció, nemibetegségek, stb. Mint mondtam, felnőtt tartalom van benne de azt nem kell használnod, ha nem akarod. A Wonderful Whims ennek a családbarátabb verziója, nem tudom, pontosan milyen rendszerek vannak benne és milyenek nem, egy pár mindenképp hiányzik. Mindenesetre érdemes letölteni, ha szeretnéd ha a simeidnek lenne "típusa" (beállíthatod te is, vagy lehet random), és nem találna midnenki mindenkit automatikusan vonzónak :D


SACRIFICIAL-nak van jó pár érdekes modja, de ezek javarészt horror modok, vérrel, ilyesmikkel. Van zombi apokalipszis modja, a korábban említett sorozatgyilkos mod is hozzá tartozik, és sok más.


Szintén korábban említett Basemental modnak van egy "Gangs" addonja. Az alap mod lehetővé teszi a cigit, a füvezést, egyéb drog használatot, illetve a drog terjesztését. A Gangs addon erre épül rá illetve a drogterjesztésre, mafiózót csinálhatsz a simedből saját csoporttal, van rivális csoportod is akikkel tárgyalhatsz cagy háborúzhatsz, és a rendőrök is a nyomodban vannak.


Letölthetsz olyan modokat is, mint NC4T Pickpocketing modja, hogy egy tolvaj simmel játszhass. Van benne skill, aspiration meg trait, szóval elég jól kidolgozott.


Én jelenleg az utóbbi kettővel szórakozok, csináltam egy bűnöző simet aki a pickpocketing moddal másokat zsebel ki, illetve klepto, műtárgyakat lop, na meg elég magas karizmával kölcsönöket kér a simektől amiket sosem fizet vissza, újabban drogot is terjeszt. Később maffia főnököt tervezek csinálni belőle. Eddig nagyon szórakoztató, semmi hasonlót nem csináltam eddig a simsben :D

2021. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!