Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez régebben is ott volt a gta...

Ez régebben is ott volt a gta san andreasba vagy csak egy régebbi verziót töltöttem le?

Figyelt kérdés
letöltöttem a gta san andreast happymodrol és ez egy 2.00 es verzió és tudjátok ahol kezdődik a játék el kell menni bringával cj hàzába és ott a híd közelébe van egy ilyen nagy kosárpája szerűség mintha mikor régen játszottam volna nem lett volna ott legalábbis nem emlékszem hogy ott lett volna. De ez régen is ott volt a gta san andreasba vagy kiszették és én csak egy nagyon régi verziót szedtem le?

2021. okt. 7. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha egyre gondolunk az mindig is ott volt. Az OG Loc misszió második felében mikor végig üldözöd a Freddy nevű Vagos-t, ott ér véget az üldözés mert ott a kosárlabdapálya mellett leszál a mociról és ott pár társával egyetemben kinyítható.

https://www.youtube.com/watch?v=u1A24cg-lpk


7:03-nál van az a rész, ha a lépcső teteje felé nézel látod a háttérbe a kosárlabda palánkokat.

2021. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam köszi.
2021. okt. 7. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az még a PS2-es eredetiben is benne volt.
2021. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bizony az eredetibe is ott volt már régen.
2021. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!