Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet a Call of Duty: Warzone-...

Lehet a Call of Duty: Warzone-ban botok ellen játszani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon tetszik ez a játék, hetente lenne pár órám leülni és pötyögni. Megcsináltam a tutorialt, és a bemelegítő pályát, viszont ahogy elkezdtem vele játszani, folyamatosan kilőttek. Ezzel semmi baj nem lenne, ha nem kéne konkrétan hosszú perceket várni arra, hogy újra játszhassak. Tetszenek a fegyverek, tetszenek a nagy terepek, baromira bejön az egész, de nagyon mérges vagyok amiatt, hogy csak a töltőképernyőt vagy a lobbyt nézem. Ez nekem sajnos nem élvezet.


Ellenben bőven elég, sőt jobb lenne nekem ha csak botokkal játszhatnék, ahogy az első pályán - kiélvezve a játék kínálta összes lehetőséget / fegyvert, de csak botokkal.


Van erre lehetőségem? Ha hivatalosan ez nem lehetséges, akkor bármilyen mod, vagy hekk is érdekel (az se baj ha pöcsölős), amivel ezt el lehet érni.


Köszi!



2021. okt. 19. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1 - köszi


Ezeket mind láttam, és sajna nem jelentenek megoldást. Csak a beépített pályát mutatja - ergo tutorial - a battle royalra. Nekem olyan megoldásra lenne szükségem, ahol konkrétan az online játékkal tudok játszani "offline" botok ellen. Fegyver fejlesztéssel, statisztikával stb.

2021. okt. 20. 01:55
 3/5 anonim válasza:
Sajnos nincs ilyen csak a map egy kis szegletében 24 bottal lehet kb igy max ha valami modder készit hozzá vagy ha a fejlesztők megcsinálnák 150 bottal de offline biztos nem fog működni ez a játék állandó netet igényel még customba botokkal is. Ezt a fegyver fejlesztést nem is tudnád mert customba eleve minden kivan oldva és azt teszel rá amit akarsz.
2021. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amit az 1-es írt az nem a COD Warzone-on belül van hanem a Multiplayer-en belül (ergo COD: Modern Warfare 2019) ami ugye pénzes, szóval COD Warzone-ban tudsz botok ellen tudsz a nagy mappnak egy kis részén, az a Battle Royale Practice
2021. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Unari ***** válasza:

szia!

a kérdés régi de azért válaszolok.A legjobb plundert játszani. itt folyamatosan újra bedob ha kilőnek. A játék lényege a pénz gyűjtés, viszont szoktak kialakulni pályarészek ahová azok ugranak akik csak lövöldözni akarnak kvázi "multit" csinálnak a játékból. Ezért is a legnépszerűbb játékelem. Most a pacific pályán nem tudom hol van ez a hely az előzőben a raktáraknál volt.Lehet hogy még nincs konkrét de idővel ki fog alakulni.

2021. dec. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!