Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyankor mi történik, ha...

Olyankor mi történik, ha előre vásárolok meg egy játékot online? (GTA)

Figyelt kérdés
Az új GTA Trilogy-t akarnám PC-re megvenni, de ugye majd csak 11-én jelenik meg, de én már ma vagy holnap megvenném előre. Ugye 21.000 Ft tehát nem kevés pénz, szóval szeretném biztosra tudni hogy ilyenkor mi történik, ha kifizetem akkor a napján, 11-én már csak le kell tölteni, vagy mit kell ilyenkor csinálni? Bocsi ha ostoba kérdés, de sosem vettem még előre semmit, csak olyan játékokat eddig ami már megjelent.

2021. nov. 8. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Az előrendelés lényege, hogy a megjelenés napján automatikusan megkapod a terméket (ebben persze benne van, hogy nagyon hype-olt termék esetén ha a nagy mennyiségű felhasználó le DOS-olja a rendszereket, akkor összeomolhat az egész, és nem játszol aznap, akár a kiküldés is akadozhat). Mivel már egyszer előre kifizetted, nyilván másodjára vagy ismét nem fizettetik ki veled.


Mivel a játék a hivatalos megjelenés előtt nem lesz még elérhető, így az előre fizetés csak magát a vásárlást jelenti, azaz egy előrendelt játékot nem kapsz meg a kifizetés napján csak a fizetés ténye miatt.

2021. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néha le lehet tölteni a megjelenés előtt, de a DRM nem hagyja elindítani, amíg ténylegesen nem élesítik.


Egyébként az előrendelés digitális játéknál teljesen fölösleges. Fizikai, főleg gyűjtői kiadásoknál volt értelme, amik elfogyhattak, és személyesen kiküldték neked vagy félretették a boltban, de a letölthető változatból viszont mindig annyi van, amennyi kell.

2021. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


A GTA Trilógiát nem lehet letölteni előre, csak konzolokon.

2021. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fuu én egyszer nagyon rákészültem, hogy majd az RDR2.

Erre mondják, hogy 60 giga és nem lehetett előre letölteni, na mondom tudod mikor.

Inkább megvettem lemezen.

2021. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de az előzeteseket látván, hogy hogyan is fog kinezni, hát hogy is mondjam... szörnyű. Többet vártam. Egy game móddal szebb, mint amit ezek össze csináltak.. A másik meg, hogy 21.000Ft ezért??? Azért úgy érzem jó nagy bőr lehúzás lesz ebből is.
2021. nov. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 ez semennyit nem ér max egy refundot ha már fizettél érte, bugos szemét
2021. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!