Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor lesz újra Xbox Series X...

Mikor lesz újra Xbox Series X a boltokban?

Figyelt kérdés
Media Markt-ban szeretnék venni, a helyi üzletben, és nem online. Ha nem lesz a media-ban, akkor lehet próbálok a neten rendelni. Nézegettem eddig 3 hónap alatt nem volt sehol se, vagy lehet lemaradtam róla. Van-e ilyen magyar oldal, minden napi frissítéssel, hogy hol lehet kapni a magyar webáruházakban xbox series x-t?

2021. nov. 10. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
csip hiány van, ha neten rendelsz is valószínű várólistára kerülsz
2021. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MediaMarkt üzletben, személyesen szinte esélytelen. A Mamutban dolgozó MM-es barátom mesélte, hogy októberben összesen 10 db Series X-et kapott a boltjuk, azt is a kiskocsiról kapkodták le az emberek, el sem jutott vele a konzolos részlegig. :)

Ha jót akarsz magadnak, még ma jegyeztesd elő a Konzolvilágnál vagy az Alza-nál, állítólag ők a legesélyesebbek arra, hogy tudnak szerezni. Nekem kb. egy hónap alatt megjött a Konzolvilágba.

2021. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves #2, konzolvilágban csak az a baj, hogy 10ezerrel többet kell fizetni, de természetesen megpróbálom ott is. Alzánál pedig van 3 hónapos gamepass az xbox mellé, 192 ezerért.
2021. nov. 11. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Használtan is nézelődhetsz. Én 450€-ért vettem 1,5 év garanciával és kér játékkal. (Immortals Fenix rising, DMC5)
2021. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen csak én nem szeretek használtan venni ilyen elektronikai cikkeket. Plusz néztem ki egy 4k-s tévét is hozzá (Samsung UE43TU7022) de azt olvastam, hogy 50 hz-s, de én 60 fps-es gamingre szeretném használni. :/
2021. nov. 11. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig én se szerettem használtan venni dolgokat, de aztán rájöttem, hogy nincs a használt dolgokkal semmi gond.
2021. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De tudod az az érzés amikor friss az eszköz, kinyitod a csomagolásból és nincs semmi baja, max. gyártói, de ha használtan veszed és nem mész el külön megnézni, vagy ha külön megnézed, lehet akár pár nap múlva lesz baja.
2021. nov. 11. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Garanciával vettem. De értelek. Az jó érzés mikor újan bontasz ki valamit. Bár egy konzolnál nem szükséges. De egy pc komponensnél más lenne a helyzet.
2021. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!