Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Rockstarnak mennyit fizetett...

A Rockstarnak mennyit fizetett a Microsoft, hogy az új GTA csak Windows 10-en fusson el?

Figyelt kérdés
Mert ha belegondolok mennyi bevételtől esnek el amiatt hogy kb. élő embernek nincs Windows 10-e, annak kompenzálásához már a nevetségesen túlárazott játék is kevés, hogy ne legyen masszívan veszteséges. Mennyit kaptak a Microsofttól hogy Windows 7 és 8 helyett csak 10-en lehessen futtatni?

2021. nov. 10. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon vakon vagy, a Windows-t használók 80%-ának Windows 10 van a gépén.

[link]


"The usage share of Microsoft's (then latest operating system) Windows 10 was slowly increasing since July/August 2016, reaching around 27.15% (of all Windows versions, not all desktop or all operating systems) in December 2016, then eventually reached 79.79% on 5 October 2021, the same day on which its successor Windows 11 was released. "

2021. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon vakon vagy, a Windows-t használók 80%-ának Windows 10 van a gépén.


ebben mi a meglepő?az emberek mindig is birkák voltak,azt csinálták ami épp trendi

2021. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

"kb. élő embernek nincs Windows 10-e"

Nézd, én szívből utálom a Win10-et, sőt, úgy összességében a Microsoftot (nem is használok már jó ideje Windowst), de ez, amit állítasz, hülyeség. A Windowst használók döntő többsége Win10-et használ. Persze, ez részben annak is köszönhető, hogy a Win7 már nem támogatott, a 8 és 8.1 pedig nem lett a legjobb Windows (és a 8 sem támogatott, a 8.1 felhasználóit meg sz*patja a MS), illetve emlékszünk még arra az erőszakos frissítési akcióra, amikor kérdés nélkül feltelepült a Win10... Szóval nem csak tisztességes úton érték el, de ettől függetlenül a Windows-felhasználók csak kis hányada használ más rendszert. Még egyértelműbb a kép, ha azt is hozzávesszük, hogy a régebbi Windowst használók kb. 90%-ának alkalmatlan a gépe az új GTA futtatására. Tehát azt kapjuk, hogy a potenciális célközönség 99%-a Windows 10-et vagy 11-et használ. 1%-ért meg nem fog a Rockstar Games jókora forrásokat elkülöníteni a fejlesztésre és tesztelésre. Ez egyszerű piaci logika. Kevesebb lenne az így nyert extra haszon, mint amennyibe a munka kerülne.


"a nevetségesen túlárazott játék"

Ha szerinted az, akkor nem kell megvenni. Ennyire egyszerű. Ha valami nem ér meg annyit, amennyibe kerül, akkor nem háborogni kell, hanem helyette megvenni olyasmit, ami neked jobban megéri. ;)


"hogy ne legyen masszívan veszteséges"

Kicsit nyisd ki a szemed, és láss!

2021. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Még mindig képes vagyok megdöbbenni azon, hogy egyesek mennyire barlangban élnek. A múltkor vekengett valami szerencsétlen azon, hogy miért csak iPhone-ra jelenik meg az XY, mikor Magyarországon alig van egy-két iPhone...
2021. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Végül is jobban a játékosok szokásait felmérve csak 89% használ Win 10-et, ez tényleg nem sok a 7 maga 4%-hoz képest... Tuti csak azért kell neki a Win 10, hogy azt a maradék pár embert meggyőzze, hogy ideje haladni a korral.


De amúgy micsoda etikátlan egy banda, hogy XP-n sem fog futni.

2021. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Nekem Windows 98 van, az az igazi. Emlékszem, hogy a 2000-res évek elején, általánosban az XP-seket megvertük.
2021. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na látom két embernél már biztos betalált a dolog, ha a statisztikai adatokat képesek leszavazni, de hát ez van.
2021. nov. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
91%

2 dolgot nem értek:


Milyen új GTA? Az 5 is kijött már vagy 5-6 éve.


Másrészt amelyik gép elbír ez windows 7-8-ast azt tök ingyen lehet Ugrade-elni windows 10-esre, problem solved.

2021. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#4

"8 és 8.1 pedig nem lett a legjobb Windows"

"8.1 felhasználóit meg sz*patja a MS"

Nos, én bőven meg vagyok vele elégedve azért a 8.1-el. Valjuk be a 8 keveréke ahol ki lettek javítva egyéb hibák stb... Azért még a modern játékok is futnak rajta elég jól. És különösen sem értem hogy mit szoptat az MS a 8.1-el és azzal ezzel a felhasználóit a Windows 8.1-nek. De én is gyűlölöm a Windows 10-et, ezzel te sem vagy egyedül, szóval.


Az én rendszerem 8.1. De semmi hibája vagy baja vagy egyebe sincs

2021. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 a GTA 5 8 éve jött ki
2021. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!