Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sárga kazettás tv játék,...

Sárga kazettás tv játék, "Nintendo" ("hivatalos nevén" FamiClone) Kinek volt és milyen / milyen játékokkal ?

Figyelt kérdés

Én legelőször olyan 4-5-6 éves koromban (12-13-14 éve) játszottam sokat papámnál egy Terminator II vel


[link]


Aztán később kaptam tőlük egy ilyet


[link]


Játszottam vele sokat de nem tudom mi lett vele

Játékok is eltűntek amiket kaptam mellé


Aztán az emlékek réven beszereztem egy új gyártmányt kb. 5000 ft ért fél éve amin voltak beépített játékok + ismerőssel hozattam pár kazettát hozzá de nem valami sokáig bírta a gép


[link]


Aztán szereztem egy régifajtát Mortal Kombat 3 néven de sajnos egy baleset következtében tönkrement

Szerettem ezt a gépet + meg is van sárga kazettán a Mortal Kombat 3 játék így volt egy azzal azonos nevű gépem


[link]


Aztán a közelmúltban vettem egy ilyet ami tök érdekes (nem csak a kinézete miatt hanem mert elemről megy + a joystickba van beleépítve a pisztoly

Nem tudom láttatok e ilyen fajtát mert én sem találkoztam ilyennel korábban)

De ez az eddigi legjobb sárgakazisom

Nagyon kényelmes a kontrollere, nem kell külön pisztoly - ahogy írtam fentebb - szóval nekem bejövős ez nagyon


[link]


+ eddig van 10-15 sárga kazettám rajtuk összesen kb 50 játékkal


Chip&Dale,Batman,Jaws,Aladdin

Mario,Tetris,MortalKombat

Contra,Prince Of Persia

Duck Tales,ExeciteBike stb...



2021. nov. 21. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Votl egy rakat nekem is, Chip and Dale-ok, Tom és Jerry, Battle City, közismert nevén Tank, Darkwing Duck, MIckey egeresek, a számos meg a betűs amiket gyüjteni kellett, Addams Familyk, meg rengeteg más, csak így pár ami beugrott most.
2021. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Contra valamelyik része, Duck Tales, Aladdin. Jönnek azért csak elő sorban a játékok, meg az a baj soknak a címét nem tudom, hogy mik lehettek, hiába emlékszem rájuk.
2021. nov. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 10 éves koromban,Terminátor nintendo,de már csak a kazettaim vannak meg Contra force,Robocop ,double Dragon, mortal combat, Alien stb .de jo volt velük anno játszani tobb adaptert is leégettem játék közben.
2021. dec. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyasmi volt, mint az első. Az egy SEGA klón. Meg volt olyan is, aminek egy batmobil kinézete volt. Aztán olyan is, amiben volt egy plusz nyílás a sárga kazi mellett a snes kaziknak. Na annak nagyon megörültem, megvettük. Unokabátyámnak volt eredeti snes-e. Gyorsan elkértem egy kazit hogy betegyük ebbe a cuccba. Hát bele se fért, az csak egy lyuk volt. A kínai a piacon esküdözött, hogy az márpedig nintendo lyuk:D


Amúgy ez a 9-es években volt, én 90-es születésű vagyok.


Sárga kazin volt pár jó játékom: mortal kombat 3, duck hunt, mari bros, lode runner, stb. Főleg nes-es dolgok. Ja meg a kedvencem a contra és a ninja gaiden, meg a tmnt voltak.

2021. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!