Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb játéksorozat a Crew vagy a Forza?

Figyelt kérdés
És miért? Melyik miben jobb és rosszabb, mint a másik?

2021. nov. 22. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Forza...csak az a baj hogy én hamar megunom, de egyébként kb minden téren megveri a Crew-t. Egy valamiben jobb a Crew hosszabb...
2021. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Crewt borzasztóan unom,hiába a rengeteg lehetőség,mindenféle járgány,repülők,hatalmas map,az egésznek olyan béna arcade érzete van,mintha egy 10 évesnek lett volna csinálva. Az irányítás is kb mintha egy kartondobozt vezetnék. Nyilván ha a kettőnek összemosnánk a pozitív tulajdonságait megszületne a tökéletes játék
2021. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Crew se lenne rossz, csak kicsit foglalkozniuk kéne vele.
2021. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

A crew 1 nagyon jó volt, jobban élveztem, mint az akkori forzát. Sztoriban is, multiban is.

A crew 2 viszont borzalom, a forza 4/5 fényévekkel jobb nála.

Persze hangulatban sem a Forza, sem a Crew nem ér fel a TDU-val, ami a világ legjobb autós játéka volt.

2021. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nfs
2021. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NFS őgy a Most Wanted-Carbon környékéig volt a legjobb arcade játék, azóta jobb nem beszélni róla.
2021. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!