Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Monitor választás xbox series...

Pisti csak kérdése:

Monitor választás xbox series s hez?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy uj konzolt fortnite ra!és ki szeretném használni teljesen a series s-t.Milyen monitort ajánlanátok hozzá mire kell figyelnem sajnos nem vagyok otthon az informatikában.

Ha 144hz nel kissebbet használok pl egy 85hz at akkor csak 85fps el fut a játék maximum?vagy ez hogy függ össze nagyon szépen megköszönném ha valaki hasznos infót tudna adni ezekről!



2021. nov. 27. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá? 100 ezer forint körül egyértelműen ezt ajánlom, az IPS panel, a 144 Hz és az 1ms miatt:

[link]

2021. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Rákukkantottam a monitorra a hivatalos weboldalon:

[link]

[link]

Elvileg ez tökéletes a Series Shez és a Fortnitehoz. A játék két módot támogat 1200p@60fps vagy 1080p@120fps. A hivatalos oldal több külön kiemeli, hogy kompatibilis az újgenerációs konzolok 120fps módjával és VRR (Freesync) támogatása is van a második link szerint ami fontos 120fpsnél és az Xbox Series támogatja.


Egy dologra érdemes figyelni, hogy a Series S-en bár 2.1es HDMI csatlakozó van, de csak 1.4es kábelt adnak hozzá ami szerintem kevés 120fpshez úgyhogy azt venned kell.

2021. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!