Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza Horizon 5 vagy Cyberpunk...

Forza Horizon 5 vagy Cyberpunk 2077? Mind a kettő nagyon tetszik de melyik ad nagyobb és jobb játék élményt? Melyik élvezhetőbb?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azért elég nagy a difi a kettő között. CP-t mondjuk 50-60 óra alatt teljesen ki lehet vinni, FH5 azért kicsit hosszabb móka, főleg ha azt vesszük, hogy hétről hétre vannak új dolgok, aktuális heti teljesítendő feladatok.
2021. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet összehasonlítani.

Cyperpunk, ha érdekel egy jó single player sztori.

FH-nek konkrétan nincs sztorija, ott a legjobb dolog versenyezni másokkal, hülyülni a haverokkal.

2021. nov. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ahogy írták, igen kicsit furcsa kérdés. Nekem speciel egyik sincs meg, MÉG, de nagyjából képben vagyok játékok terén, ezért bátorkodom válaszolni.

Szóval tényleg két olyan dologról beszélünk aminek semmi köze egymáshoz, így nem lehet arra válaszolni, hogy "melyik élvezhetőbb?", mert attól függ, kinek.

A maga műfajában, ...jelenleg (jóindulatból adjunk rá esélyt, hogy a Cyberpunk még sokat fog fejlődni) biztos hogy a FH5 sokkal jobbnak számít. Az hoz mindent amit el szokás várni egy olyan autós játéktól, ami nem szimulátor. Nem a valósághűség a lényeg, hanem a fun. Épp ezért a többség elvan vele kontrollerrel, mondjuk én csakis kormánnyal játszom bármilyen autós játékkal, de nyilván azzal is lehet.


A Cyberpunk meg egyelőre egy félresikerült mesterműnek tűnik, de nem akarlak lebeszélni róla. ...Vagyis attól függ. Ha gyengébb PC-n, vagy sima Xbox One-on/PS4-en akarsz játszani, akkor felejtsd el.

2022. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 johny85 ***** válasza:
forza a c idegölö,sok a szöveg
2022. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!