Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V egyjátékosa unalmas?

GTA V egyjátékosa unalmas?

Figyelt kérdés

Szerintem a GTA V-ben a legunalmasabb az egyjátékos ami a GTA franchise-t illeti.. Ti ezzel hogy vagytok?


GTA 3,VCS, Sannal több órát is el lehetett szórakozni miután az ember befejezte a történetet.. San-ban még annak idején ott volt a hatalmas térkép, tevékenységek, karakter customizalas meg ilyenek.. Az IV véleményem szerint ebben a saját aktivitásokban visszalépés a San Andres-hoz képest, nincs autó tunning, ház vásárlás , stb-stb..


2021 végén vagyunk lassan, és ott tartunk lényegében hogy nincs új GTA V..



2021. dec. 6. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A mostani Trilogy lótakonyról meg ne is beszéljünk...
2021. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
+1
2021. dec. 6. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én játszottam minden 3D-s gta játékkal. Nekem a SA kedvencem, a sok jó emlék és részletek, minijátékok miatt. A változatost térképet, a karaktereket imádtam.

IV-et kipörgetni szeretem, a története nagyon jó, a küldetéseit is szeretem, meg tetszik a barátrendszer, internetrendszer.

V az autókázáson kívűl nem köt le nagyon, nincs olyan nagy szabadságérzés mint annó a SA-ban volt.

Ugye ott a VC meg a III is, nálam a VC egy nosztalgiafaktor, azt is nagyon szeretem kipörgetni, a III kimaradt nálam(ezzel is játszottam, de későn).

2021. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A három karakter miatt van ez valószínű, unalmass a single miután az ember végigvitte.


Olyan emlékezetes karaterek nincsenek is, Trevoron kivül talán.

2021. dec. 6. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha 100%-ra akarod egy 40-50 óra ebbe is vna kényelmesen szvsz.
2021. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
A gta online sokkal izgalmasabb, a singleben rohadtul elnyújtották az elejét. Szerintem a csúcs az a 4 volt és az EFLC.
2021. dec. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!