Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online PS3 Xbox 360...

GTA Online PS3 Xbox 360 generáció megszűnt. Reakció?

Figyelt kérdés
Én elhullottam egy könnycseppet

2021. dec. 16. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
2016-ba váltottam One-ra, szóval annyira nem érint.
2021. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom hiszen az még nem volt teliba**va repülő motorokkal...
2021. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én beléptem PS3-on ma GTA Online-ba, mivel csak ez az egy GTA 5 verzió van meg nekem.Azt kell mondanom, hogy ez volt egyben a legrosszabb napom és a legszebb is Online :) A legrosszabb azért, mert vége és már többé nem látom a karimat, amibe éveket öltem bele.A legszebb pedig azért, mert egy gyönyörű utolsó napom volt benne.Egy modder elintézte, hogy hulljon a hó és lerakott egy nagy karácsonyfát a tuningoló elé, ahová összegyűltünk a játékosokkal, mindenki barátságos volt.Majd spawnolt valami érdekes jelzőfényeket, amiket úgy dobált mint a gránátot és körbevilágította a fát :)
2021. dec. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Nem érint engem. Régi generációs szerverek ezek, ideje volt már lekapcsolni őket. Így legalább a jónép vesz újabb generációs konzolt ha játszani szeretne. :D Remek Rockszar üzletpolitika is ez. xD
2021. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!