Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy-hogy dragabb egy alzanal...

Hogy-hogy dragabb egy alzanal vagy egy euronicsban a game pass ultimate xboxhoz, mint magaban az xbox storeban?

Figyelt kérdés
Hol lehetne biztonsagosat olcsón vasarolni?

2021. dec. 17. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért drágább mert nekik is kell legyen valami hasznuk belőle, különben nem érné meg nekik.


Biztonságosan csak magán a store-ban. Olcsón bárhol, csak az 50-50% hogy...

2021. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Game Passt úgy tudod olcsósítani a legegyszerűbben, hogy van egy kiskapu HA éppen most nincs Game Pass Ultimate vásárolva a profilodra. Ismétlem csak akkor ha éppen most nincs GPU a profilodon.

Veszel Xbox Live Goldot kód formájában (maximum 36 hónapot vagyis 3 évet lehet egyszerre a profilra rakni) és utána előfizetsz 1 hónap GPUra az Xbox/Microsoft Storeban. Akkor az összes meglévő Gold előfizetésed GPUra konvertálódik, vagyis akár 36 hónapra. Ezt amióta a Game Pass Ultimate létezik bármikor meg lehetett csinálni HA nincs GPU a profilodon. Mivel a Gold jóval olcsóbb mint a GPU ezért már azon észvesztően sokat spórolsz. Még a legdrágább kódos helyeken is maximum 20e forint 1 év Gold - míg egy év GPU legalább 50e hivatalosan. Ha az Alzát nézem ahol most 18e ért látok Goldot akkor gyakorlatilag 3db áráért ami 54e forint + 1 hónap GPU ami 300Ftért szokott lenni akcióba ha épp nincs egy jó ideje, de szerintem 4200 is elviselhető egyszeri alkalommal... HÁROM ÉVIG el leszel látva közel 500 játékkal Xboxra, közel 300al PCre, az összes új Microsoft és más megjelenéssel és xCloud támogatással. Persze lehet rövidebb időre is venni csak szerintem ez éri meg a legjobban még ha most húzósabb is az összeg. Csak drágább lesz minden.

2021. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Miert nem igy csinalja akkor mindenki, vagy hogy nem javitotta ki ezt a Microsoft?
2021. dec. 21. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:

>Ez most komoly?

Halál komoly.

>Miert nem igy csinalja akkor mindenki,

Azért mert ami nincs kirakva minden nap az összes híroldalra azt nem szokták tudni az emberek. Ez a trükk a 2019 júniusa óta elérhető és még én is csak egy év után tudtam meg pedig nyílt titok Xboxos fórumokon amiket naponta olvasok. Tavaly megcsináltam, 2023 közepéig jó vagyok.

>vagy hogy nem javitotta ki ezt a Microsoft?

Nem tudják, mert része a Game Pass promóciójuknak. Ha te Gold előfizető lennél és ki kellene várnod, hogy lejárjon mert elveszik ha GPUra váltasz akkor elvesztenének egy csomó ügyfelet. Pont ezzel csábítanak, hogy átváltják GPUra a meglévő hónapjaidat azonnal. Egyszer a Microsoft megpróbálta duplájára emelni a Gold árát, hogy valamennyire kompenzálják a veszteségeiket, de akkora felháborodás hullámot generált, hogy egy nap alatt visszavonták. Gondolom nem is hallottad, olyan gyors volt (péntek délután bejelentették és szombat reggel már visszavonták). Biztosan elég sokan csinálják ahhoz, hogy ők is tudják, hogy probléma, de lenyelik a veszteséget mert a fő céljuk, hogy növeljék az előfizetők számát. Minél nagyobb a Game Pass annál kisebb a veszteség a trükkösökből, mert azért a legtöbben még mindig rendesen előfizetnek.


Sőt a trükkösök sem tiszta veszteségek, mert én trükközöm, de játszom a gépen és vásárlok is ezt azt ezért növelem a felhasználóbázist. Elmondom itt meg ott, már te is tudod és lehet, hogy te is veszel meg tovább adod, hogy érdemes Xboxozni / Game Passozni. Ennek az az eredménye, hogy nagyobb, ismertebb és kívánatosabb lesz a márka ami végsősorban több pénzt hoz nekik és az a cél.

2021. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!