Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban azt hogyan...

Minecraftban azt hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval, az van hogy Xbox 360om van, és úgy kaptam, hogy volt rajta minecraft, ami tökéletesen működött, de az öcsém letörölte még tavaly és nem lehetett visszatölteni. Apám visszatöltötte, de az be se indult, majd most rátöltött egy másikat, viszont ez amikor belépünk, és rányomunk a start gamera, akkor bedob a tutorialba és nem tudom, hogy kell másik mappot csinálni. Ha nem a tutoriallal akarok játszani akkor hogyan csinaljak mappot, vagy hogyan oldjam meg? Minecraft editionom van, nem tudom, hogy számít-e. Sry nem értek ehez:((

2021. dec. 22. 21:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy amikor rányomok a start gamere, akkor egyből a tutorialba dob be, nincs másik választási lehetőség, se semmi
2021. dec. 22. 21:30
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értek hozzá annyira, de arra tzdok esetleg gondolni hogy ha végigjátszod a tutorialt akkor nem engedne rendes mapet csinálni?
2021. dec. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg úgy kellene lennie, hogy ha megcsinálod a tutorialt akkor utána enged mindent csinálni. Ha jól emlékszem amikor betöltődik a tutorial akkor feltesz egy kérdést a sarokban és ha ott B-t nyomsz aztán meg A-kat többször akkor kihagyhatod az egészet.
2021. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ma megpróbálom kivinni a tutorial,ezen én is gondolkodtam,

Köszönöm szépen a válaszokat<33

2021. dec. 23. 09:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnyomtam a B gombot, és átengedett ugye, a világ többi részére, de mappot még mindig nem enged csinalni, ugyanoda dob be:((
2021. dec. 23. 13:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem és lehet, hogy ez azért van mert a Minecraft demó verziójával játszol. Mondtad, hogy rajta volt a játék a gépen, de aztán letörölték. Gondolom ez azt jelenti, hogy nem a lemezes Minecraft van meg neked hanem amit le lehet tölteni az Xbox 360 internetes boltjából, az "Arcade" változat (ami amúgy ugyanaz a játék, de fontos, hogy az teljesen digitális). Az "Arcade" Xbox játékoknak mind van egy demó módja amit bárki letölthet és használhat, de a teljes módja csak akkor nyílik meg ha a rendszer látja, hogy megvetted. Ha nincs már rajta a gépen az a profil / gamertag amivel vették a játékot (amivel korlátlanul le lehet tölteni újra amit egyszer megvettél) akkor gondolom amikor letöltöttétek újra akkor az ingyenes változatot szedtétek le különben fizetni kellett volna érte. Az ingyenesben csak a tutorial világ van benne és ha jól emlékszem oda van írva a menüben sárgával, hogy "Buy the full version!".


Ezt végül is le tudod ellenőrizni azzal, hogy bemész abba a menübe az Xboxon ahol játékokat lehet venni (marketplace / store talán a neve) és beírod a keresőbe. Persze internetkapcsolat kell ilyenkor. Ott kellene látnod egy olyat a Minecraft mappában, hogy Full Game - Minecraft Xbox 360 Edition meg Trial Game - Minecraft Xbox 360 Edition. Ha egy pipa van valamelyik mellett az megvan neked. A Trial az ingyenes és az a demó. A Full pedig a teljes játék és pénzbe kerül. Ha nincs pipa a full mellett akkor azért nem tudsz rendesen játszani. Ha megveszed akkor lefrissíti a demót és már mehet is a játék.

2021. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Valószínűleg, sőt szerintem biztos igazad van.


Amikor belépek a minecraftba akkor ott van, hogy unlock full game, amit viszont xbox live-val lehet. Pár napja próbálkozik apám megcsinalni. Ha sikerül neki, akkor lehet normálisan használni a játékot, vagy CSAK akkor lehet, ha megvesszük? És hogyan lehetne megcsinálni az xbox live-ot?

Köszönöm a válaszokat:))

2021. dec. 23. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy ezen a segédleten induljatok el [link]


Magához a Livehoz csak internet kell, vagy kábelen vagy wifin keresztül (nem minden Xbox 360ban wifi adóvevő!). Ha van otthon routeretek akkor nem kell sok mindennel bíbelődni, csak automatára állítani mindent és mennie kellene. A probléma ami felmerülhet még, hogy esetleg a profil amit használtok az nem online hanem csak offline. Az offline profillal nem lehet vásárolni a Liveon. Az online profillal nem kötelező neten lenni állandóan ezért mindenképpen olyat érdemes használni. Az offline profil egyetlen előnye, hogy net nélkül is lehet csinálni egyet játékhoz.


Ha a profillal nem tudnátok elérni a Live Piacteret akkor van mód átalakítani offlineból onlineba. Ha jól emlékszem valahol van egy Join Xbox Live menü ha van net é be vagytok jelentkezve az offline profilba. A profil nevét lehet hogy meg kell változtatni ha van már olyan név foglalva.

2021. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm a segítséget:))

2021. dec. 24. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!