Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks Free2Play?

World of Tanks Free2Play?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy eléggé magas szinten élvezhető-e, játszható-e a játék, ha nem költök rá?


Gondolom nem igazán.. Sajnos már a pénzről szól szinte minden játék is.😕


(Nem rég kezdtem a játékot, elég jó vagyok, de pl. A mostani event is.. hát pénz nélkül nem igazán teljesíthető, azoknak jó,akik raktak pénzt a játékba..)



2021. dec. 30. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet oldani free to playben, ha ESL-ezel, csapattal vagy egyéniben, majd ezzel goldot/pénzt nyersz. Mi anno ezt csináltuk 2014-15 tájékán, most nem tudom, mennyire egyszerű, azóta már nem játszom.
2021. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen kezdo akkor hogy menjen esl-re?

Ugy lehet premium tankod, hogy meghivod egy sajat magas masik fiokrol jatszani. Azzal jatszol es lesz 8as tankod ami premium


Twich premiam ami ingyenes egy honapra is kaphatsz par dolgot.


De igazan az lenne a legjobb ha veszel egy hatos es egy nyolcas tankot.

2021. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy nyolcas prém tankod akkor prémium fiók nélkül is elvagy, az csak egy gyorsító ha úgy nézed. Régen szívás volt nyolcas prémet szerezni, most rankedből jön a gold, bondért vehetsz a boltban, maratonból kifarmolhatod vagy februárban veszel kreditert black marketen
2021. dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés, hogy neked mit jelent az élvezhető?

Én pl türelmesen ki tudok farmolni bármit f2p játékosként, más meg idegbeteg ha 2 hét alatt nem jut el max tierbe.

A játék az utóbbiakat húzza le pénzel jobban.

2021. dec. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vida Sándor ***** válasza:
53%
Ha türelmes és kitartó vagy, mindent elérhetsz ingyen is, de nem leszel a legjobb játékosok között, mert végig kell csinálnod a fejlesztéseket, torony,löveg stb, és alap dolgokkal nehezebb a játék, viszont a statisztikába beleszámít. Hiába lesz később fejlett. Viszont aranyért lehet szabad tapasztalatot átváltani, és új tank esetén rögtön a maxon mehetsz a géppel. 76 tank van a garázsban, és csak a TuránIII van pénzért.
2021. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 Értem! Tehát akkor,pl. Tegyük fel azt,hogy én szeretnék ebben a játékban 4-5 év múlva, "esportolni" tornákon, meg ilyesmi akkor az úgy kizárva?


#4 Szerencsére én nem az idegbeteg típus vagyok, azért tettem fel a kérdést, hogy ugye a legnagyobb szinteken lehet e F2P.. :)


Örülök, hogy ez a játék "igent mond" erre!

2021. dec. 31. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:

én szeretnék ebben a játékban 4-5 év múlva, "esportolni" tornákon, meg ilyesmi akkor az úgy kizárva?

Ezzel elkestel par evet, ha a jatek igy halad tovabb, 5 ev mulva esport kozeleben sem lesz...

2021. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyományos esport nem is létezik wotban, a játék rng mechanikája miatt évekkel ezelőtt megszüntették, kisebb versenyek vannak és clan wars, ahhoz hogy ott játsz kell egy jó klán ott pedig azt fogják nézni hogy milyen tízes tankjaid vannak és milyen volt a statod leginkább az utóbbi időszakban, ahhoz nem kell pénz
2022. jan. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egészen jó csak sokkal hosszab a fejlődési folyamat, egy példát tudok mondani,

Az egyik ágat 2 hét alatt kihúztam úgy hogy öltöttem bele lóvét

A másik ágat 3 hónap alatt húztam ki pénz beleöltése nélkül,

Ugye érzed a különbséget.

2022. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1 hónapban nem használtam semmilyen fizetős előnyt pl free xp, prémium tankok stb kivéve a prémium fiókot ami kb 2k havonta, az HBO max meg 2400, csak szeretném szemléltetni :) úgy 90%ban tier 10ben játszottam meg a manti ágat szorzóztam nagy ritkán, ezalatt kihúztam a mantit, kitoltam a második divíziót, farmoltam 6k bondot és 4milla kreditet és elég sokszor mentem pl jgpz full gold meccseket mert miért ne alapon. Napi 2ora max de általában annyi se. Szerintem eléggé f2p ha attól a kétezres tagsági díjtól eltekintünk.
2022. márc. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!