Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem nyílik meg a Rocksta...

Adam Valastro kérdése:

Miért nem nyílik meg a Rockstar Launcher?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Új vagyok itt e téren, pár napja játszom csak a GTA-val.

Tegnap este elkezdődött összeomlani a RockstarGames Launcher, nem akar megnyílni, folyamatosan csak töltődik.

Az 'Offline mode: could not establish connection' hibával állok szemben.

Pár videót néztem róla YT-on de nem sikerült orvosolnom a problémát, sőt, lehet ártottam magamnak hisz valószínű hogy kitöröltem a fontos adatokat a játékról miközben letöröltem a Launchert a gépről. (újratelepítés céljából)

Amúgy maga a játék megnyílik, de mintha kicsit belassult volna a játékmenet ezáltal hogy a Launcher nem jó.

A másik dolog meg, hogy a Rockstar Games weboldalt sem tudom elérni, lehet hogy ez központi hiba?

Nagyon sajnálnám ha odavesznének az adatok, mégha csak 15 óra is van a játékomban.

A gépen Win10 van.

Még arra gondoltam hogy csinálok egy 12 órás visszaállítást a gépen, hátha javul valami.

Őszintén szólva nem tudom mi tévő legyek😕


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.



2021. dec. 31. 14:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!