Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The vanishing of ethan carter...

The vanishing of ethan carter nevű tört játékhoz letöltöttem a magyarítást, de így magyarítással már nem indul el a játék. Miért nem?

Figyelt kérdés

Failed to open descriptor file '../../../EthanCarter/EthanCarter.uproject'

Ezt írja ki. Amint letöröltem a magyarítást, egyből elindult a játék. Letöltöttem egy másik, másik helyről is a magyarítást, de ott meg nem engedi telepíteni abba a mappába sem, ahol a játék van. Mindent elolvastam, meg elfogadtam, de az istennek nem megy.


2022. jan. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Eredeti játék?
2022. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tört... Mondjuk legegyszerübb megoldás: Fillérekért beszerezhető, azzal nem lesz gond.
2022. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pff.Ez se tud angolul,nagyszerű.De azért az angol játék meg a crackelt cucc kéne.


Nem tudja megnyitni a fájlt az adott mappában.Nincs benne (keresd meg,nézd meg ott van-e),vagy nem kompatibilis a játék verziójával amit letöltöttél.

1.Alapvetően sem töltögetünk le minden sz*rt a netről.

2.Ha már egy magyarítást telepítettél (legalábbis ezt írod,és el is indult a játék) akkor az az indításkor felül is írhatott bármit a játék fájlokban.Emellé vagy erre nem feltétlenül volt okos ötlet megpróbálni ráhúzni még egyet ami a módosított fájlokat már nem tudja átírni,hiszen módosítva vannak a sorok amiket keres az adott fájlokban.


Ergo most vagy az egészet törölnöd kell és újra telepíteni vagy a kiegészítőt amit bele raktál azt megpróbálni lehúzni,hogy az újat a helyére telepíthesd.


De az lenne a legcélszerűbb,ha mondjuk megtanulnál szépen angolul,mert mindig Google fordítót játszani itt mindenkinek kezd unalmas lenni.Segíteni meg a jó isten se fog rajtad ha egy játékhoz nem lesz 'magyarosítás',karácsonyra nincs középfokú a jézuskától.

2022. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tessék,85-87 százalék akció van az amúgy is akciós játékon.

1000ft mindössze,hülyének is megéri a 6000-es játék helyett.


[link]


(Igen,legit oldal,igen steam kell hozzá,természetesen bankkártyával tudsz fizetni,nem nem fognak lehúzni.

Én mindig innen vagy humblebundleról veszek,ha sajnálok pénzt kiadni egy single playerre,mert lássuk be 5-6 ezernél többet nem érnek az egyszer kijátszós játékok..)

2022. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott köszi
2022. jan. 6. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!