Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Logitech G29 vagy Thrustmaster...

Logitech G29 vagy Thrustmaster T150 RS?

Figyelt kérdés
Melyiket a jobb és miért? Miért roszabb a másik? Melyiket érdemes megvenni ár/érték szempontjából?

2022. jan. 7. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Logitech
2022. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tuareg4 válasza:

Én 1-2 éve vettem G29-et. Néztem sok fajtát és arra esett a választás. Rendszeresen használom, nem bántam meg. Ralky, verseny, kamion, mindenre jónak tartom átlagfelhasználásra és kicsit azon felül is. ETS2 folyamatosan brkapcsolva a motorszimuláció is. Jól bírja. Sajna a másikat nem próbáltam, de talán segít a vélemény is.


Bár elég sokat emelkedett az ára 2 ev alatt, de gondolom ez minden termékre igaz.

2022. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 hete lett egy G29-em és tökéletes. Próbáltam eddig Gran Turmismoval, ETS2-vel, Forzával, Crew 2-vel, Dirt 5-el meg különféle driftelős játékkal és elég jól működnek vele, mondjuk az már más kérdés, hogy az adott játék jól támogatja-e a kormányt, az után is utána kell olvasni.
2022. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 R.;M.; válasza:
Nekem T150 RS van, de ha teheted a T150 Pro verziót vedd ha kapsz még. Azért írom ezt mert az RS-hez full műanyag pedál van és ollós rugó felel a pedál visszatartásáért. Na abból nekem a gázpedál alatt már kettő ilyen rugó is eltört. De a pro verziós T150-hez már alapból a 3 pedálos T3PA pedál van ami sokkal tartósabb. (Nemsokára nekem is T3PA pedálom lesz.) Maga a T150 nem rossz kis kormány, így ha első FFB-s kormányod lesz jó kiinduló pont lehet az is. Vagy ha mégis maradsz a T150 mellett akkor 40 ezer körül kapható a T3PM pedál is ami szintén működik a T150-el. Én azt nézegettem, és kérdeztem utána máshol, de végül azon a fórumon ajánlottak egy T3PA pedált ingyen ha elmegyek érte, vagy küldök érte valakit a nevemben. Így most az a pedál még a rokonságnál van de nemsokára már nálam lesz. Az egy T300RS GT-hez volt, de nem használta mert vett hozzá egy komolyabb pedált, méghozzá egy T-LCM pedált, és a T3PA-ra nincs szüksége.
2022. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 R.;M.; válasza:
Az kimaradt, hogy ha adsz egy árat amennyit még hajlandó vagy kiadni egy kormány+pedál szettért, akkor lehet, hogy jobbat is tudunk ajánlani mint a G29 vagy a T150. Mert ha 150k-t hajlandó vagy kiadni érte akkor ez sem rossz választás. [link]
2022. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!