Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Platinumshopról vélemények,...

A Platinumshopról vélemények, tapasztalatok érdemes online rendelni onnan?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyik legmegbízhatóbb cég.

[link]

2022. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben sokat rendeltem tőlük. Mostanában kerülöm őket.

(1) Több előrendelésnél (ahol pl.: póló az ajándék) 1000-2000Ft drágább a játék ha pólóval kéred, ami "egyéb" cégnél ingyenes ha megjelenés előtt rendeled meg.

(2) Előrendeltem egy játékot gyűjtői kiadásban, meg is kaptam a mail-t hogy köszönik hogy megrendeltem XY Collector's Edition-t. Házhoz viszont nem az jött, hanem a sima kiadás (sima árát kellett volna fizetni, ezért lett furcsa), nem vettem át. Felhívtam őket, hogy mi történt és akkor mondták hogy a Collector's és Limited elfogyott ezért nem azt küldték. Ezt is igazán mondhatták volna hamarabb..


Ha egy sima Mario-t rendelsz tőlük, gond nélkül megkapod. Inkább akkor lehet probléma ha "ajándékot" ajánlanak mellé ami pénzbe kerül vagy ha Collector's-t rendelsz. Lehet egyedi eset de nekem ez a tapasztalatom. :(

2022. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendes webáruház, de árban vannak olcsóbb helyek.
2023. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!