Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha laptopon akad az Xbox Game...

Ha laptopon akad az Xbox Game Pass felhőalapú játék, akkor konzolon is akadni fog?

Figyelt kérdés

Tehát van egy nem túl acélos laptopom, amin nyomom a game pass-t. de egyes játékok, mint pl. a DayZ akad rajta.

150Mbites netem van.

Tehát a gyenge laptop az oka az akadásnak? Konzolon ilyen nettel simán futna a játék felhő alapon? Azért a kérdés, mert ha nem akadna, nem vennék konzolt, de ha azon működne, akkor megfontolnám. Kössz a válaszokat.



2022. jan. 12. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem néha 500MB-s nettel is akadozik Xbox Series X-en.
2022. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhőalapún játszod a játékot (avagy egy élő videót kapsz és azt irányítod) akkor miért lenne köze a gyenge laptophoz? Itt az internetsebesség a problémás csakis.
2022. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szerveren futtatod (felhő alapú) akkor ott a szerver és a közted lévő adatátvitel sebessége a befolyásoló. Minél nagyobb a pinged, annál jobban akadozik.

Arról nem is beszélve hogy a legtöbb ilyen szerver Amerikában van, szóval megy egy szép nagy kerülőt mire eljut hozzád, az is megakaszthatja a dolgokat.

2022. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vicces, bf4-et siman tudtam online jatszani mobilnettel (3 mbos letoltesi sebesseg kb), a bf5 meg jatszhatatlan volt, de otthoni nettel is xar volt :D
2022. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

mindenhogy akad

nem jól müködő szolgálgatás

tényleg jó internetem van, de ez a felhőalapú dolog sehogy se jó

2022. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
#5 ez a tipikus “jo netem van” duma mindig amatorizmusra vall… jol mukodik az xcloud, csak nalad nem, akkor az xcloud a szar ugye? Magyar nettel ne akarj 4kban streamelni, talan a fullhd is sok, nem beszelve hogy a feltoltesi sebesseget mindenki elfelejti.
2022. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most mondtam te ostoba 2bites nyomorek, hogy nekem MUKODOTT, mobilnettel is :0000 asd el magad haver
2022. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaz régi kérdés, de alap szolgáltatós routerrel az hogy akad természetes, de játszható


Normalidabb routerrel wifinjónak kell lenni ha van egy 300-1000 mb s net és nincs rajta 15 eszköz.


Nekem 500 as net, 3-4 eszköz a wifin, de amin játszom az vezetékesen csatlakozik a routerhez.


Tökéletes.



Mondjuk 10 óra jatékonként van 1 akadás 1 másodpercig.


Es igen, ez a valóság.1080p

2022. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!