Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri Xbox One S-ről Series...

Megéri Xbox One S-ről Series S-re váltani?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy megéri-e leváltanom régi konzolomat de nemtudom megérné-e. Aki rendelkezik ezzel a konzollal annak mi a tapasztalata?


(One X-en meg PS5-ön nem gondolkodom, mert a tvm nem 4ks)



2022. jan. 17. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem megéri
Nem, szerintem nem éri meg, maradj One S-nél
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából X-et is használhatsz FHD TV-n aztán később ha lesz másik TC akkor ahhoz si jó lesz.
2022. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyik régi generáció

másik új

elég egyértelmű hogy a fejlesztők melyikre fognak építeni

2022. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Seriesre frissített játékokban jobb grafikát kapsz, de a többi kb ugyanúgy néz ki. Ami előny lehet, hogy gyorsabb a töltés és szokott lenni ténylegesen működő 60fps mód az új gépen. De amíg chiphiány van és minden jön az One Sre is olyan durván drasztikus különbségre ne számíts (a töltésen kívül).
2022. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megéri. Most a ONE S még jó áron eladható, nem kell nagyon sokat ráfizetni, csak a Series S vételárának mintegy 50-60%-át. A Next-Gen játékok térhódítása után jó eséllyel kicsit csökkeni fog a One S iránti kereslet.

A gyakorlatban pedig a Series S látványosan (akár többszörösen) gyorsabb betöltési időket nyújt és több FPS-t, illetve magasabb felbontást a mostani játékokban.

2022. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!